هدر اصلی
1390/12/12 12:50:57
سرویس سیاسی
معاون امنیتی وزیر کشور:

امنیت صندوق‌های اخذ رأی تأمین شده است

معاون امنیتی وزیر کشور با تأکید بر اینکه امنیت انتخابات و صندوق‌های اخذ رأی تأمین شده است، گفت: نیروی انتظامی مسئولیت برگزاری امنیت صندوق های اخذ رأی را دارد.
امنیت صندوق‌های اخذ رأی تأمین شده است معاون امنیتی وزیر کشور با تأکید بر اینکه امنیت انتخابات و صندوق‌های اخذ رأی تأمین شده است، گفت: نیروی انتظامی مسئولیت برگزاری امنیت صندوق های اخذ رأی را دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/8619.jpg امنیت,صندوق‌های,اخذ,رأی,تأمین,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت مستقر در ستاد انتخابات کشور، علی عبداللهی صبح امروز (جمعه 12 اسفند) با حضور در ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران امنیت انتخابات را خوب توصیف کرد و گفت: محافظت از صندوق های اخذ رأی بخشی از تدبیر امنیتی ما بود که از قبل اندیشیده شده است.

معاون امنیتی وزیر کشور برقراری امنیت صندوق های اخذ رأی را مسئولیت نیروی انتظامی عنوان کرد و افزود: برای 47 هزار صندوق اخذ سیار و ثابت ، نیروی حفاظت در نظر گرفته شده است.

معاون امنیتی وزیر کشور همچنین با بیان اینکه برنامه حفاظت از صندوق ها و شعب اخذ رأی از شب گذشته آغاز شده است، تأکید کرد: حفاظت از صندوق‌ها تا آخرین لحظه اخذ رأی مردم و تحویل صندوق ها به حوزه های شمارش آراء انجام خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet