حلول ماه ربیع الاول
1390/12/12 11:54:13
سرویس سیاسی
دعوت خانواده شهدای ترور کشور برای خلق حماسه‌ای دیگر؛

راه شهدا را با حضور در پای صندوق‌های رأی جاودانه کنیم

خانواده شهدای ترور کشور با صدور بیانیه‌ای از آحاد و اقشار مختلف مردمی دعوت کردند تا با حضور حماسی خود در پای صندوق‌های رأی، راه شهدا را جاودانه کنند.
راه شهدا را با حضور در پای صندوق‌های رأی جاودانه کنیم خانواده شهدای ترور کشور با صدور بیانیه‌ای از آحاد و اقشار مختلف مردمی دعوت کردند تا با حضور حماسی خود در پای صندوق‌های رأی، راه شهدا را جاودانه کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/16043.jpg راه,شهدا,را,با,حضور,در,پای,صندوق‌های,رأی,جاودانه,کنیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس، خانواده شهدای ترور کشور(هابیلیان) با صدور بیانیه‌ای از آحاد و اقشار ملت دعوت کرد تا با حضور حماسی خود در پای صندوق‌های رأی، راه شهدا را جاودانه کنند.

در این بیانیه آمده است: بیش از 33 سال است که ملت ایران از تمام آزمون‌های الهی با سربلندی و عزت نفس بیرون آمده است؛ دفاع از انقلاب، دوران دفاع مقدس، دوران سازندگی، مقابله با ترورهای کور گروه‌های مزدور تروریستی و پیروزی در ده‌ها آزمون انتخابات که عدم موفقیت در هر کدام، برای زیر و رو کردن یک نظام کافی است، اما ملت ایران تا زمان حاضر و در تمام دوره‌های انتخابات با سرافرازی و سربلندی به پیروزی رسیده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: بی شک در شرایط حساس و سرنوشت ساز کنونی که رسانه‌های بیگانه برای دلسرد کردن مردم، کانال‌های 24 ساعته دروغ و شایعه به راه انداخته‌اند و استکبار جهانی و عقبه مزدور و ته مانده سلطنت طلبش، با همراهی منافقین کوردل، تمام تلاش خود را مصروف دلسردی مردم کرده‌اند و از عدم حضور حتی یکی از هموطنان در پای صندوق‌های رأی خشنود می‌شوند، بر ماست تا با حضور حداکثری و مطلوب، بار دیگر بافته‌های ذهنی بیمار دشمنان بی شمار این سرزمین را به یأس مبدل سازیم.

در این بیانیه همچنین آمده است: شور انتخاباتی که این روزها در فضای شهرهای کشورمان حکم فرما شده، نوید پیروزی دیگری را می‌دهد، اما نباید فراموش کرد که حضور حداکثری واجدان شرایط در پای صندوق‌های رأی، می‌تواند به ایجاد مجلس قدرتمند، متخصص و کارآمدتر از گذشته منجر شود؛ مجلسی که در پرتو تصویب طرح‌ها و بررسی لوایح گوناگون، ایران زمین را همچنان پر غرور و استوار بر ریل پیروزی‌های مداوم، ثابت قدم نگاه دارد.

فراموش نکنیم که بسیاری از شهدای این آب و خاک که جان عزیز خود را برای تداوم آزادی کشور، فدا کرده‌اند در بین وصیت نامه‌های عبرت آموز خود، همواره مردم را به حضور پر شور و پر بار در انتخابات دعوت کرده‌اند و بر ماست تا با حضور پر بار خود در انتخابات، یاد و خاطر شهدای فداکار میهن را گرامی بداریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet