حلول ماه ربیع الاول
1390/12/12 11:58:12
سرویس سیاسی
آیت‌الله صافی گلپایگانی پس از شرکت در انتخابات:

نمایندگان به فکر فقرا و رفع مشکلات اقتصادی باشند

آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی پس از انداختن رای خود در صندوق سیار ۴۰۹ ابراز امیدواری کرد که این اقدام مورد توجه عنایات حضرت‌ بقیه‌الله الاعظم قرار گیرد.
نمایندگان به فکر فقرا و رفع مشکلات اقتصادی باشند آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی پس از انداختن رای خود در صندوق سیار 409 ابراز امیدواری کرد که این اقدام مورد توجه عنایات حضرت‌ بقیه‌الله الاعظم قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/16644.jpg نمایندگان,به,فکر,فقرا,و,رفع,مشکلات,اقتصادی,باشند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا، این مرجع تقلید گفت: افرادی که برای نمایندگی در مجلس شورای اسلامی انتخاب می‌شوند باید معتقد به سیاست‌های داخلی و خارجی و کسانی باشند که موجب عزت و شکوه مملکت و انقلاب می‌شوند.

وی با تاکید بر این که باید افراد متفکر برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی انتخاب شوند، افزود:نمایندگان باید بدانند مساله نمایندگی تکلیف سنگینی است که بر دوش آنان نهاده شده و به فکر فقرا و رفع نقاط ضعفی همچون مشکلات اقتصادی و تورم باشند و در کنار آن به اسلام خدمت کنند.

صافی گلپایگانی اظهار داشت: مجلس یکی از نهاد‌های مقدس و اسلامی در ایران است. وقتی می‌گوییم جمهوری اسلامی ایران یا مجلس شورای اسلامی نشان‌دهنده این است که این نهاد‌ها، نهادهای اصیل دینی هستند.

این مرجع تقلید بر ضرورت حفظ سنت‌های اسلامی تاکید و ابراز امیدواری کرد که کشور به سمتی پیش رود که مورد توجه و عنایت امام زمان (عج) باشد و تمام انتظارات مردم برآورده شود و همچنین مجلس مانند دیگر نهاد‌ها اسلامی باشد و در آن برنامه‌های فرهنگی و اسلامی تصویب شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet