خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1390/12/12 12:24:33
سرویس سیاسی
تلویزیون الجدید لبنان پیش بینی کرد:

بیش از 60 درصد مردم ایران در انتخابات شرکت می‌کنند

یک تلویزیون لبنانی اعلام کرد که پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که مشارکت مردم ایران در انتخابات مجلس این کشور بیش از ۶۰ درصد خواهد بود.
بیش از 60 درصد مردم ایران در انتخابات شرکت می‌کنند یک تلویزیون لبنانی اعلام کرد که پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که مشارکت مردم ایران در انتخابات مجلس این کشور بیش از ۶۰ درصد خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/14882.jpg بیش,از,60,درصد,مردم,ایران,در,انتخابات,شرکت,می‌کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، شبکه تلویزیونی الجدید اعلام کرد؛ لبنان با انتشار خبر آغاز انتخابات پارلمانی ایران اعلام کرد که بیش از ۴۸ میلیون ایرانی حق مشارکت در انتخابات دارند.

الجدید با بیان اینکه بیش از ۳۴۰۰ نامزد، برای به دست آوردن ۲۹۰ کرسی پارلمان رقابت می‌کنند، تاکید کرد: پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که مشارکت مردم بیش از 60 درصد خواهد شد.

الجدید افزود: همچنین روند انتخابات در تمام طول روز در 47 هزار حوزه رأی‌گیری ادامه خواهد داشت و در شهرهای بزرگ مردم به لیست و در شهرهای کوچکتر به اشخاص رای خواهند داد.

در همین خصوص روزنامه القدس چاپ قدس فلسطین نیز به نقل از منابعی در ایران اعلام کرد که با توجه به فشارهای اخیر و تحریم‌های علیه ایران، مشارکت احتمالا افزایش خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس، خبرگزاری آلمان همچنین اعلام کرد که انتخابات مجلس ایران احتمالا تا چهار ساعت پس از پایان رأی زمان رای گیری تمدید خواهد شد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet