هدر موبایل
1390/12/12 12:10:31
سرویس سیاسی
رئیس ستاد انتخابات کشور با اعلام مشارکت حداکثری مردم در انتخابات؛

ملت ایران رکورد جدیدی در عرصه بین الملل ثبت می‌کند

رئیس ستاد انتخابات کشور با اعلام اینکه به دلیل وجود سامانه جامع انتخاباتی گزارش های پی در پی از سراسر کشور به ستاد انتخابات می رسد، گفت: تا این لحظه آماری از اینکه کدام استان بیشترین رأی دهنده را داشته، جمع بندی نشده است.
ملت ایران رکورد جدیدی در عرصه بین الملل ثبت می‌کند رئیس ستاد انتخابات کشور با اعلام اینکه به دلیل وجود سامانه جامع انتخاباتی گزارش های پی در پی از سراسر کشور به ستاد انتخابات می رسد، گفت: تا این لحظه آماری از اینکه کدام استان بیشترین رأی دهنده را داشته، جمع بندی نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/16624.jpg ملت,ایران,رکورد,جدیدی,در,عرصه,بین,الملل,ثبت,می‌کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت مستقر در ستاد انتخابات کشور، سید صولت مرتضوی اعلام کرد: در حال حاضر جمع بندی نهایی درباره اینکه کدام استان مشارکت بیشتری در انتخابات داشته است، نداریم.

رئیس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه با توجه به وجود سامانه جامع انتخابات گزارشات پی در پی از سراسر کشور به ستاد انتخابات کشور می رسد، گفت: حضور گسترده مردم زایدالوصف است و بنابر گزارش های رسیده ملت ایران رکورد جدیدی در عرصه بین الملل ثبت می کند.

مرتضوی تأکید کرد: تمام شعب اخذ رأی یعنی تمام 47 هزار شعبه موظف هستند بلندگوی رادیو ایران را در شعب خود داشته باشند و اطلاعات آن را به منزله بخشنامه رسمی که از سوی رئیس ستاد انتخابات کشور صادر شده اجرایی کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet