حلول ماه ربیع الاول
1390/12/12 12:43:16
سرویس سیاسی
خبرگزاری رویترز اذعان کرد:

حضور مردم در انتخابات بسیار گسترده است

خبرگزاری رویترز در بازتاب انتخابات مجلس نهم شورای اسلامی ایران با تأکید بر حضور گسترده مردم اعلام کرد؛ هنوز مسئولان ایرانی از محبوبیت و حمایت مردم خود برخوردارند.
حضور مردم در انتخابات بسیار گسترده است خبرگزاری رویترز در بازتاب انتخابات مجلس نهم شورای اسلامی ایران با تأکید بر حضور گسترده مردم اعلام کرد؛ هنوز مسئولان ایرانی از محبوبیت و حمایت مردم خود برخوردارند. https://cdn.icana.ir/d/019/9120.jpg حضور,مردم,در,انتخابات,بسیار,گسترده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، خبرگزاری رویترز در بازتاب انتخابات مجلس نهم شورای اسلامی ایران در خصوص مشارکت مردم ایران در این انتخابات و حضور پربار مردم تأکید کرد که هنوز مسئولان ایرانی از محبوبیت و حمایت مردم خود برخوردارند.
 

خبرگزاری رویترز با اشاره به انتخابات مجلس نهم شورای اسلامی که از صبح امروز آغاز شد، از احتمال حضور تعداد زیادی از مردم در این انتخابات خبر داد و اذعان کرد که هنوز سیاستمدارانی چون "محمود احمدی‌نژاد" رئیس‌جمهوری ایران از حمایت قشر ضعیف جامعه برخوردار هستند.

انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 بامداد امروز آغاز شده است. 48 میلیون نفر در این انتخابات واجد شرایط رای دادن هستند./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet