هدر موبایل
1390/12/12 13:50:49
سرویس سیاسی
آیت‌الله واعظ طبسی :

مردم با حضور خود در انتخابات غربی‌ها را مأیوس می‌کنند

نماینده ولی‌فقیه در استان‌های خراسان رای خود را در صحن آزادی حرم رضوی به صندوق انداخت و حضور پر شور مردم را موجب یاس دشمن خواند.
مردم با حضور خود در انتخابات غربی‌ها را مأیوس می‌کنند نماینده ولی‌فقیه در استان‌های خراسان رای خود را در صحن آزادی حرم رضوی به صندوق انداخت و حضور پر شور مردم را موجب یاس دشمن خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/16658.jpg مردم,با,حضور,خود,در,انتخابات,غربی‌ها,را,مأیوس,می‌کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، آیت‌الله عباس واعظ طبسی با حضور در حوزه رای‌گیری شماره 305 مستقر در صحن آزادی حرم رضوی رای خود را به صندوق انداخت.

تولیت آستان قدس رضوی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرکت در انتخابات فریضه ای مهم است که از سوی مقام معظم رهبری نیز همواره بر آن تاکید شده است.

وی افزود: مواضع خصمانه و دشمنانه غربی‌ها و دشمنان اسلام و نظام با حضور گسترده مردم در انتخابات امروز خنثی می‌شود و تمام تبلیغات‌ها و توطئه‌های آنها نیز نقش بر آب می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان‌های خراسان در ادامه با تقدیر از احساس مسئولیت ملت ایران و حضور گسترده از ساعات اولیه

رای‌گیری خاطرنشان کرد: در سه دهه گذشته حضور مردم بزرگترین سلاح برای عقب‌نشینی استکبار به سرکردگی آمریکا بوده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس، آیت الله عباس واعظ طبسی دقایقی در پایان تاکید کرد: مردم باید هرچه گسترده‌تر در رای‌گیری امروز حاضر شوند تا دشمنان اسلام و نظام و غربی‌ها را مایوس تر از گذشته کنند و کشور مصون تر بماند./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet