حلول ماه ربیع الاول
1390/12/12 13:56:10
سرویس سیاسی
محسن رضایی:

حضور در انتخابات تکلیف الهی و رسالت ملی است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حضور افراد بستگی به خود آنها دارد اما حضور در انتخابات از نظر بنده یک تکلیف الهی است. هر کس با هر سلیقه‌ای که می‌تواند در انتخابات حضور داشته باشد.
حضور در انتخابات تکلیف الهی و رسالت ملی است دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حضور افراد بستگی به خود آنها دارد اما حضور در انتخابات از نظر بنده یک تکلیف الهی است. هر کس با هر سلیقه‌ای که می‌تواند در انتخابات حضور داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/16653.jpg حضور,در,انتخابات,تکلیف,الهی,و,رسالت,ملی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پیش از ظهر امروز جمعه با حضور در حسینه ارشاد رأی خود را به صندوق انداخت.

وی طی سخنانی در جمع خبرنگاران گفت: حضور در انتخابات انجام یک تکلیف و رسالت ملی است و همین که ما در انتخابات شرکت می‌کنیم، به هدف‌مان نیز رسیده‌ایم.

وی در این زمینه افزود: فرقی ندارد که چه کسی در انتخابات موفق شود چراکه مهم این است که درانتخابات شرکت کرده‌ باشیم و این خود نوعی پیروزی است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: دموکراسی یعنی همین که هر کس با هر سلیقه‌ای که می‌تواند در انتخابات حضور داشته باشد و یا حضور پیدا نکند.

وی با بیان اینکه "نمایندگان با لیست‌های مختلفی در انتخاب شرکت کرده‌اند لذا بنده پیش‌بینی می‌کنم که مجلس آینده ائتلافی خواهد بود"، در پاسخ به این سؤال که شما از چه جبهه‌ای در انتخابات برای رای دادن حضور پیدا کرده‌اید، گفت: بند اصولگرا هستم ولی اصولگرایی بنده با دیگران فرق می‌کند چراکه دنبال انحصار طلبی یا ماندن برای همیشه نیستم بلکه اصولگرایی هستم که با آینده خود را تطبیق می‌دهم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس، رضایی با تاکید بر اینکه پیش‌ بینی می‌کنم که مشارکتی بالای 50 درصد در انتخابات مجلس رخ دهد، اضافه کرد: حضور افراد بستگی به خود آنها دارد اما حضور در انتخابات از نظر بنده یک تکلیف الهی است./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet