هدر اصلی
1390/12/12 14:10:14
سرویس سیاسی
سخنگوی قوه قضاییه:

انتخابات در امنیت و سلامت کامل در حال برگزاری است

سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در امنیت و سلامت کامل در حال برگزاری است، تاکید کرد: گزارش های ستادهای پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی نیز حاکی از آن است که تخلفات انتخاباتی در سراسر کشور نسبت به ادوار گذشته بسیار کمتر بوده است.
انتخابات در امنیت و سلامت کامل در حال برگزاری است سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در امنیت و سلامت کامل در حال برگزاری است، تاکید کرد: گزارش های ستادهای پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی نیز حاکی از آن است که تخلفات انتخاباتی در سراسر کشور نسبت به ادوار گذشته بسیار کمتر بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/7528.jpg انتخابات,در,امنیت,و,سلامت,کامل,در,حال,برگزاری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای پس از آن که رای خود را در شعبه مسجد الجواد واقع در میدان هفت تیر تهران به صندوق رای انداخت، در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: تاکنون مشکل خاصی از سراسر کشور گزارش نشده است.

دادستان کل کشور در عین حال تصریح کرد: گزارش های ستادهای پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی نیز حاکی از آن است که تخلفات انتخاباتی در سراسر کشور نسبت به ادوار گذشته بسیار کمتر بوده است.

سخنگوی قوه قضاییه اظهار داشت: آماری که روز چهارشنبه از تخلفات صورت گرفته در کل کشور برایم ارسال شد، بسیار پایین بود که این آمار برای من نیز غیر منتظره است.

محسنی اژه ای، حضور مردم را در انتخابات، پرشور و گسترده ارزیابی و تاکید کرد: این حضور گسترده از هر اقدامی برای صیانت از نظام و امنیت ملی کشور با ارزش تر است.

سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه دشمنان نظام تمام تلاش خود را برای حضور کمرنگ مردم در این انتخابات بکار بسته بودند، گفت: حضور گسترده امروز مردم پای صندوق های رای، نقشه های شوم دشمنان را خنثی کرد و نشان داد مردم، نظام جمهوری اسلامی و انقلاب خود را بیش از پیش دوست دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet