هدر اصلی
1390/12/12 17:05:58
سرویس سیاسی
آیت‌الله علم‌الهدی:

حضور مردم در انتخابات دشمنان این مرز و بوم را مایوس کرد

امام جمعه مشهد با قدردانی از مردم به دلیل حضور حماسی آنان در انتخابات، گفت: مردم امروز به راستی با عمل خود دشمنان را ناامید کردند.
حضور مردم در انتخابات دشمنان این مرز و بوم را مایوس کرد امام جمعه مشهد با قدردانی از مردم به دلیل حضور حماسی آنان در انتخابات، گفت: مردم امروز به راستی با عمل خود دشمنان را ناامید کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/16708.jpg حضور,مردم,در,انتخابات,دشمنان,این,مرز,و,بوم,را,مایوس,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد در جوار بارگاه حرم مطهر رضوی اظهار داشت: امروز ایران با حماسه حضور در انتخابات ثابت کرد بیش از 80 درصد مردم پای نظام اسلامی ایستاده است.

خطیب جمعه مشهد افزود: هر که انتخاب شد توفیق خدمت یافته و هر که انتخاب نشد اگر نیت خدمت داشته به اجر خود رسیده است و در اصل پیروز این انتخابات اسلام و انقلاب است.

وی با بیان اینکه ملت ایران با حضور حماسی خود در انتخابات، اقتدار دارندگان بمب اتمی را در هم می‌شکنند، تاکید کرد: ارادت و دلدادگی این مردم به اهل بیت (ع) و ولایت سبب شد گوش به فرمان رهبری داده و پای صندوق‌های رای حضور یابند.

عضو مجلس خبرگان رهبری حضور میلیونی مردم مسلمان ایران در پای صندوق‌های رای را پاسخی به چنگ و دندان‌های شیطانی دشمن در افغانستان دانست و گفت: مردم ما با حضور خود ثابت کردند قرآن میلیون‌ها فدایی دارد و این کار مانوری خدایی بود.

وی با تاکید بر اینکه دغدغه دشمنان الگو گرفتن انقلاب اسلامی برای ملت‌های دنیا و به ویژه ملت‌های منطقه است، ادامه داد: حضور با شکوه مردم در انتخابات منجر به ناامیدی مردم منطقه از استکبار و الگو گرفتن نهضت انقلاب اسلامی می‌شود.

علم‌الهدی اظهار داشت: مردم با حضور گسترده در انتخابات، بی‌اثر بودن تلاش‌های دشمنان علیه ملت ایران را نشان می‌دهند.

امام جمعه مشهد با بیان اینکه نسل مسلمان امروز افغانستان باید ثابت کنند میراث‌دار مسلمانان قبلی این کشور هستند، خطاب به آنان گفت: شما باید دعوت قرآن را لبیک بگویید و هر کجا آمریکایی دیدید بکشید.

علم‌الهدی گفت: کشورهای دنیا چشم به این انتخابات دوخته‌اند که با توجه به این شرایط، حضور گسترده مردم در واقع مشت محکمی بر دهان استکبار و ناکام ساختن هجمه‌های سنگین قدرت‌های استکباری برای ضربه‌زدن به انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: پیام ملت ایران در این انتخابات این است که هیئت ایرانی آن چند نفر پشت میز نیستند بلکه میلیون‌ها فدایی ولایت و گوش به فرمان رهبری، پای این نظام و دین ایستاده اند و این هیئت را تشکیل می‌دهند.

به گزارش خانه ملت به نقل از فارس خطیب جمعه مشهد با تاکید بر حضور گسترده مردم خاطر‌نشان کرد: همچنین هرچه قدر حضور مردم گسترده‌تر باشد قطعا منجر به موفقیت بیشتر ما در عرصه بین‌المللی می‌شود./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet