هدر اصلی
1390/12/12 12:55:00
سرویس سیاسی
آیت الله جوادی آملی:

امیدوارم کاندیداهای راه یافته به مجلس در مسیر شکوفایی نظام اسلامی گام بردارند

آیت الله جوادی آملی پس از شرکت در انتخابات مجلس نهم در حرم مطهر حضرت معصومه (س) گفت: از ذات اقدس الهی می خواهم کاندیدای محترمی که توفیق راه یابی به مجلس را پیدا می کند موفق شود در مسیر شکوفایی نظام مقدس انقلاب اسلامی گام بردارد.
امیدوارم کاندیداهای راه یافته به مجلس در مسیر شکوفایی نظام اسلامی گام بردارند آیت الله جوادی آملی پس از شرکت در انتخابات مجلس نهم در حرم مطهر حضرت معصومه (س) گفت: از ذات اقدس الهی می خواهم کاندیدای محترمی که توفیق راه یابی به مجلس را پیدا می کند موفق شود در مسیر شکوفایی نظام مقدس انقلاب اسلامی گام بردارد. https://cdn.icana.ir/d/019/3095.jpg امیدوارم,کاندیداهای,راه,یافته,به,مجلس,در,مسیر,شکوفایی,نظام,اسلامی,گام,بردارند Icana

به گزارش خانه ملت، آیت الله عبدالله جوادی آملی زمانی که در حرم حضرت معصومه (س) رای خود را به صندوق سیار شماره 409 شهر قم انداخت اظهار داشت:  از ذات اقدس الهی می خواهم کاندیدای محترمی که توفیق راه یابی به مجلس را پیدا می کند موفق شود در مسیر شکوفایی نظام مقدس انقلاب اسلامی گام بردارد.

وی ضمن دعوت از مردم ایران اسلامی برای شرکت فعال در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از ذات اقدس الهی می خواهیم که به همه خیر و برکت بدهد به ویژه به امت بیدار شده خاورمیانه که به برکت انقلاب اسلامی تولد دوباره پیدا کرد.

وی تصریح کرد: همچنین از خداوند تبارک و تعالی می خواهیم دشمنان قرآن را که به این کتاب الهی و مقدس توهین کرده اند هدایت کند و اگر قابل هدایت نیستند قهر الهی، همچون قذافی آنها را نیز فرا گیرد.

به گزارش خانه ملت به نقل از رسا، آیت الله جوادی آملی افزود: ملت بزرگوار ایران که پیرو قرآن و عترت هستند و همچنین نظام مقدس الهی را خداوند عزوجل محفوظ بدارد. /

پایان پیام.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet