هدر اصلی
1390/12/13 10:58:32
سرویس دیگر رسانه‌ها
الهیان:

مردم با حضورشان نشان دادند که در تعیین سرنوشت‌ کشور نقش دارند

نماینده مردم تهران در مجلس مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس نهم را بیانگر عزم و اراده ملت برای دفاع از نظام اسلامی دانست.
مردم با حضورشان نشان دادند که در تعیین سرنوشت‌ کشور نقش دارند نماینده مردم تهران در مجلس مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس نهم را بیانگر عزم و اراده ملت برای دفاع از نظام اسلامی دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/13963.jpg مردم,با,حضورشان,نشان,دادند,که,در,تعیین,سرنوشت‌,کشور,نقش,دارند Icana
به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور گسترده ملت پای صندوق‌های رأی برای شرکت در انتخابات مجلس نهم،به فارس گفت:حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رأی نشان از عزم و اراده ملت برای دفاع از آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی است.
وی افزود:مردم با این حضورشان نشان دادند که در تعیین سرنوشت‌شان نقش دارند و دفاع از نظام و انقلاب اسلامی برای آنان اهمیت دارد.
نماینده مردم تهران در خانه ملت بر همین اساس یادآور شد: مشارکت گسترده مردم بصیر ایران در انتخابات مجلس نهم این پیام را به بیگانگان ارائه کرد که در هر شرایطی ملت ایران به دنبال دفاع از نظام و انقلاب هستند، البته این موضوع مسئولیت نمایندگان را در مجلس آینده بیشتر می‌کند.

وی همچنین با بیان اینکه مسئولیت نمایندگان مجلس نهم در دفاع از حقوق مردمی که بی‌دریغ از نظام اسلامی دفاع می‌کنند و شرایط و مشکلات موجود و فشارهای دشمنان، آنان را از این هدف‌شان دور نمی‌کند، دوچندان است، تصریح کرد: باید دانست این مردم شایسته آن هستند که مسئولین و نمایندگان به آنان خدمت کنند و بتوانند قدمی در جهت احقاق حق ملت و دفاع از حقوق مردم بردارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet