هدر اصلی
1390/12/13 12:42:21
سرویس سیاسی
موسی غضنفرآبادی:

دشمنان حداقل برای یک بار ملت ایران را باور کنند

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه مردم ایران در تمام عرصه‌ها آمادگی خود را ثابت کرده‌اند، گفت: دشمنان اسلام حداقل برای یک بار هم که شده این ملت همیشه بیدار را باور کنند.
دشمنان حداقل برای یک بار ملت ایران را باور کنند عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه مردم ایران در تمام عرصه‌ها آمادگی خود را ثابت کرده‌اند، گفت: دشمنان اسلام حداقل برای یک بار هم که شده این ملت همیشه بیدار را باور کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/13639.jpg دشمنان,حداقل,برای,یک,بار,ملت,ایران,را,باور,کنند Icana

موسی غضنفرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، گفت:‌ انتخابات مجلس نهم با تمام حواشی و کش و قوس‌های خود برگزار شد و با حضور گسترده مردم ایران، دهان دشمنان اسلام را بست.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی، افزود: حضور گسترده مردم این پیام را به تمام جهانیان ‌رساند که برای یک بار هم که شده این ملت همیشه آماده را باور کنند و راهکار خود را برای انحراف فکری جامعه تغییر دهند.

وی ادامه داد: مردم ایران با روحیه انقلابی و ولایت‌مدارانه و با شعور سیاسی به هنگام خود، بار دیگر پاسخ قاطعی به تحریم‌ها و تهدیدات دشمنان دادند.

غضنفرآبادی گفت: مردم به ندای مقام معظم رهبری برای حضور در عرصه انتخابات حساس و تأثیرگذار مجلس لبیک گفتند و باید از آنها برای این حضور گسترده، سپاس و قدردانی به جای آورد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی درباره کاندیداهای راه یافته به مجلس نهم تصریح کرد: با توجه به اینکه خدمت به مردم مهمترین هدف ورود یک نماینده به مجلس شورای اسلامی است، بنابراین باید پس از اعلام نتایج انتخابات، به دور از هرگونه جبهه‌گیری سیاسی و حاشیه‌سازی انتخاباتی، تمام نمایندگان در مسیر خدمت به مردم نهایت تلاش خود را به نمایش گذارند.    

وی گفت: اگر در روابط بین نمایندگان رفاقت نباشد، مشخص خواهد شد که حضور آنها برای رضای خدا و خدمت به خلق نبوده و هدف دیگری در سر داشته‌اند.

غضنفرآبادی ادامه داد: ولایتمداری و اخلاق اسلامی جزو ویژگی‌هایی است که نمایندگان باید آن را مورد توجه قرار داده و از اهمیت آن غافل نشوند، زیرا با این اخلاق اسلامی می‌توانند مجلس را به بهترین نحو مدیریت کنند.

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی « آبادانی و سازندگی کشور را هدف اصلی هر نماینده حاضر در صحن علنی مجلس» بیان کرد و گفت: نمایندگان پس از انتخابات باید با رفع کدورت‌ها برای پیشرفت نظام و رواج اخلاق نظامی و سیاسی اسلام‌مدارانه، به مجلس نهم قدم بگذارند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس هشتم تصریح کرد:‌ دشمنان نظام بهتر است چشمان خود را باز کرده و شاهد حضور پرشور مردم و حمایت آنها از جمهوری اسلامی ایران و بی‌تأثیر ماندن تهدیدهای خود باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet