هدر اصلی
1390/12/13 12:43:24
سرویس سیاسی
علیرضا سلیمی:

حضور آگاهانه مردم در انتخابات توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به مشارکت بالای مردم در انتخابات ۱۲ اسفند ماه، گفت: در حالی که دشمن به دنبال تضعیف مشارکت مردم در انتخابات بود اما حضور آگاهانه مردم در این انتخابات تمامی توطئه‌ها را خنثی کرد.
حضور آگاهانه مردم در انتخابات توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به مشارکت بالای مردم در انتخابات 12 اسفند ماه، گفت: در حالی که دشمن به دنبال تضعیف مشارکت مردم در انتخابات بود اما حضور آگاهانه مردم در این انتخابات تمامی توطئه‌ها را خنثی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/16733.jpg حضور,آگاهانه,مردم,در,انتخابات,توطئه‌های,دشمنان,را,خنثی,کرد Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مشارکت بالای مردم در انتخابات 12 اسفند ماه تصریح کرد: باید از حضور مردم قدردانی کرد و سپاس‌گذار این حضور بود.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: میزان مشارکت مردم در انتخابات نسبت به انتخابات مجلس هشتم بیشتر بوده و همین مساله نشان‌دهنده اهمیت دادن به تعیین سرنوشت کشور است.

وی حضور مردم در انتخابات مجلس نهم را چشم‌گیر ارزیابی کرد و افزود: مشارکت گسترده و ستودنی مردم مسئولیت خدمت‌رسانی را سنگین‌تر می‌کند.

این نماینده مردم در مجلس هشتم بیان کرد: مردم مسلمان ایران اسلامی هر زمان که احساس وظیفه کرده‌اند با تمام وجود در صحنه‌های ملی حضور داشته‌اند.

عضو فراکسیون بیداری اسلامی بیان داشت: همچنین باید از تمامی مجریان انتخاباتی تشکر کرد که این انتخابات بدون هیچ مشکلی برگزار کردند.

سلیمی گفت: در حالی که دشمن به دنبال تضعیف مشارکت مردم در انتخابات بود اما حضور آگاهانه مردم در این انتخابات تمامی توطئه‌ها را خنثی کرد.

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات را بسیار کارسازدانست و بیان داشت: با این حضور مردم از در انتخابات و ورود نمایندگانی ولایت‌مدار، انقلابی و شجاع، همه دغدغه‌ها و نگرانی‌های ملت مومن ایران برطرف می‌شود./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet