هدر اصلی
1390/12/13 12:48:19
سرویس سیاسی
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:

دشمنان نظام بازنده اصلی انتخابات روز گذشته بودند

نایب رئیس مجلس هشتم، گفت: حضور یکپارچه مردم در انتخابات روز گذشته مجلس شورای اسلامی، الگوی دیگری را برای جریان بیداری اسلامی منطقه رقم زد.
دشمنان نظام بازنده اصلی انتخابات روز گذشته بودند نایب رئیس مجلس هشتم، گفت: حضور یکپارچه مردم در انتخابات روز گذشته مجلس شورای اسلامی، الگوی دیگری را برای جریان بیداری اسلامی منطقه رقم زد. https://cdn.icana.ir/d/019/14176.jpg دشمنان,نظام,بازنده,اصلی,انتخابات,روز,گذشته,بودند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا باهنر با اشاره به برگزاری پرشکوه انتخابات مجلس نهم گفت: برنده اصلی این انتخابات ملت ایران هستند که با تمامی سلایق، ایده‌ها و آیین‌ها برای منافع ملی، عزت ملی و باورهای خود به صحنه آمده و همچون راهپیمایی 22 بهمن از آرمان‌های انقلاب اسلامی، دستاوردهای نظام و مکتب حضرت امام(ره) پاسداری کرده و به ساختار جمهوری اسلامی قوام بخشیده‌اند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین دشمنان نظام را بازنده اصلی انتخابات روز گذشته دانست و خاطرنشان کرد: بازنده اصلی این انتخابات کسانی هستند که تلاش داشتند ملت ایران را از آرمان‌های خود دور کرده و از حضور در پای صندوق های رای بازدارند.

نایب رئیس مجلس هشتم،ادامه داد: متاسفانه برخی از فریب‌خوردگان داخلی که در راستای اهداف استکبار جهانی تلاش کرده و آب در آسیاب دشمن ریخته‌اند، از بازندگان اصلی این انتخابات هستند.

باهنر با اشاره به حضور مردم، گفت: ملت ایران با درایت و بصیرت همیشگی خود توطئه دشمنان داخلی و خارجی را خنثی کرده و حضور آنان در انتخابات مجلس نهم پر شور، گسترده و دشمن شکن بود.

وی، همچنین با اشاره به انتخابات دور پیشین مجلس شورای اسلامی افزود: مشارکت مردم در انتخابات مجلس نهم نسبت به دوره گذشته انتخابات، پرشورتر بوده و نشان از اهمیت فوق‌العاده قوام کشور برای آنان دارد.

نماینده مردم تهران در مجلس هشتم در پاسخ به سوالی مبنی بر کشیده‌شدن انتخابات به دور دوم خاطرنشان کرد: قطعا انتخابات در تهران به مرحله دوم کشیده می شود.

باهنر،با بیان این‌که نظام بین الملل حداکثر توان خویش را برای انعکاس تصویری نادرست از حضور مردم به جهانیان متمرکز کرده بود، تصریح کرد: آنان درصدد بودند نشان بدهند ملت ایران نسبت به نظام، انقلاب و کارآمدی مسئولان خود دلزده‌ شده‌است و این در حالی است که ملت ایران با حضور یکپارچه و گسترده خود نشان دادند دسیسه‌های دشمن را خنثی می‌کنند.

وی، با بیان این‌که ملت‌های مسلمان، جمهوری اسلامی را الگویی برای بیداری اسلامی می‌دانند، افزود: حضور یکپارچه مردم در انتخابات مجلس نهم نشان داد جمهوری اسلامی الگوی دیگری برای مردم سالاری دینی و دموکراسی است و این مدل را نیز به کشورهای اسلامی عرضه کرده و آنان را به بکارگیری این مدل فرا می‌خواند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet