هدر موبایل
1390/12/13 13:31:15
سرویس سیاسی
سازمان تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

ملت ولایت مدار، مشت محکمی بر دهان فتنه‌گران داخلی و جبهه نفاق کوبید

سازمان تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای، حضور گسترده و غرورآفرین ملت ولایتمدار ایران در انتخابات پرشور نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به محضر مقام معظم رهبری و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی تبریک گفت.
ملت ولایت مدار، مشت محکمی بر دهان فتنه‌گران داخلی و جبهه نفاق کوبید سازمان تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای، حضور گسترده و غرورآفرین ملت ولایتمدار ایران در انتخابات پرشور نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به محضر مقام معظم رهبری و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/16772.jpg ملت,ولایت,مدار،,مشت,محکمی,بر,دهان,فتنه‌گران,داخلی,و,جبهه,نفاق,کوبید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دراین اطلاعیه آمده است:

ملت ولایتمدار ایران، در جمعه خاطره‌ساز دیگری، با لبیک به پیام مقام معظم رهبری برای حضور پرشور در این عرصه حساس، حماسه‌ای وصف‌ناپذیر در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی آفرید و یک بار دیگر به جهانیان نشان داد که تبلیغات و همجه‌ی هماهنگ رسانه‌ای جبهه معارض و نظام سلطه برای کمرنگ ساختن حضور مردم در انتخابات، جز اینکه مایه‌ی رسوایی دشمنان نظام اسلامی باشد هیچ دستاوردی برای آنان نداشته است.

حضور پرشور مردم ولایتمدار و انقلابی ایران، نگاه‌های تحسین جهانیان را به ویژه در کشورهای مسلمان منطقه برانگیخت که بیداری اسلامی در آنها شکوفا گردیده است. با این حماسه عظیم، در شرایط حساس داخلی و بین‌المللی کنونی که دشمنان کینه‌توز این ملت از هر سو در کمین نشسته‌اند تا به نظام و مردم فهیم ضربه وارد کنند، مردم شریف ما پافشاری خود را بر اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی و رهبری عظیم‌الشأن آن به اثبات رساندند.

روز جمعه، 12 اسفند سال 1390، تجلی دوباره شور و شعور حضور ملت بصیر و آگاه ما در انتخاباتی دیگر بود تا مشت محکمی بر دهان فتنه‌گران داخلی و جبهه نفاق بکوبد و جریان انحرافی را از به انحراف کشاندن خط اصیل انقلاب که همان خط ولایت است مأیوس‌تر از همیشه نماید.

در این روز بزرگ هر فرد ایرانی با در نظر گرفتن مصالح کشور و منافع ملی جمهوری اسلامی ایران و با تشخیص مؤلفه‌های انتخاب اصلح، رأی خود را در صندوق‌های رأی انداخت تا به آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی پاسخ «آری» گفته باشد.

سازمان تبلیغات اسلامی ضمن شکرگزاری به درگاه حضرت احدیت و با تشکر و قدردانی از همت بلند و حضور دشمن‌شکن مردم غیورمان در انتخابات اخیر، پیروزی ملت شریف ایران در انتخابات پرشور نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به محضر مقام معظم رهبری و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی تبریک گفته، از خداوند سبحان سلامتی و توفیق خدمتگزاری را برای نمایندگان منتخب ملت و دیگر خادمان کوشا و صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه عنایات حضرت ولی‌عصر (عجل‌الله تعالی فرجه الشریف) و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مسئلت می‌نماید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet