هدر اصلی
1390/12/13 13:01:25
سرویس سیاسی
حسن ملک محمدی:

انتخابات مجلس نهم پیوند مردم و انقلاب را محکم تر کرد

عضو کیسیون فرهنگی مجلس گفت: انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی پیوند مردم و انقلاب اسلامی را محکم تر کرد.
انتخابات مجلس نهم پیوند مردم و انقلاب را محکم تر کرد عضو کیسیون فرهنگی مجلس گفت: انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی پیوند مردم و انقلاب اسلامی را محکم تر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/2778.jpg انتخابات,مجلس,نهم,پیوند,مردم,و,انقلاب,را,محکم,تر,کرد Icana

حسن ملک‌محمدی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری ملت با تاکید بر اینکه حضور در انتخابات وظیفه همه مردم است، ادامه داد: شرکت مردم در انتخابات نهمین دوره مجلس، حضوری فعال و توام با قانون‌گرایی بود. مردم احساس تکلیف کردند و به همین دلیل، در این انتخابات حضور پیدا کردند.

نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی حضور مردم در انتخابات مجلس نهم را پاسخی در برابر تهدیدها علیه انقلاب اسلامی دانست و افزود: مسلما صلابت انتخابات موجب یاس دشمنان می‌شود وحضور حداکثری مردم، تهدیدها را خنثی می‌کند.

ملک محمدی «آرامش بعد از انتخابات را امری  بسیار مهم خواند» و ابراز داشت: نباید عده‌ای که رای نیاوردند شیرینی انتخابات را به کام مردم تلخ کنند و اگر اعتراضی به نتیجه آرا دارند، باید در وقت مقرر و از مجاری قانونی اعتراض خود را ارایه دهند، نه آن‌که به هیاهو بپردازند.

وی با اشاره به اینکه حراست از آرای نامزدها یک وظیفه مردمی است، اظهار داشت: آن‌هایی که تخلف مشاهده کرده‌اند باید آن را انعکاس دهند تا حقی از کسی تضییع نشود. انعکاس این تخلفات موجب می‌شود تا در دوره‌های بعد شاهد تکرار مسایلی از این دست نباشیم. البته این اقدام و اعتراض‌ها باید از مجاری قانونی  صورت بگیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet