هدر اصلی
1390/12/13 16:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
مصباحی مقدم:

جمهوری اسلامی همواره می تواند پرچم‌دار آزادی و آزاد‌‌‌‌‌ اندیشی باشد

نماینده مردم تهران با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات مجلس نهم، استکبار جهانی را بازنده اصلی میدان تعیین سرنوشت ملت ایران دانست.
جمهوری اسلامی همواره می تواند پرچم‌دار آزادی و آزاد‌‌‌‌‌ اندیشی باشد نماینده مردم تهران با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات مجلس نهم، استکبار جهانی را بازنده اصلی میدان تعیین سرنوشت ملت ایران دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/16739.jpg جمهوری,اسلامی,همواره,می,تواند,پرچم‌دار,آزادی,و,آزاد‌‌‌‌‌,اندیشی,باشد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛غلامرضا مصباحی مقدم نماینده مردم تهران در مجلس هشتم با اشاره به حضور گسترده و باشکوه مردم در انتخابات مجلس نهم ،به باشگاه خبرنگاران گفت:حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای نشان داد ملت ایران همواره در صحنه حضور دارند و هیچگاه تحت تاثیر تبلیغات بیگانگان قرار نمی گیرند.
 وی همچنین دشمنان و استکبار جهانی را بازنده میدان تعیین سرنوشت ملت ایران دانست و افزود: ملت ایران پس از 33 سال حضور باشکوه خود، روز گذشته نیز اعلام کردند که همچنان پشتوانه محکمی برای نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و خواهند بود.
نماینده مردم تهران درمجلس هشتم،با بیان اینکه ملت های مسلمان به ویژه درمنطقه خاورمیانه،جمهوری اسلامی و حضور همیشگی مردم را الگویی برای بیداری اسلامی می دانند،تصریح کرد:حضور باشکوه مردم در انتخابات مجلس نهم، نشان داد که جمهوری اسلامی ایران همواره الگوی مناسبی برای موج بیداری اسلامی و مردم سالاری و دموکراسی واقعی برای کشورهای منطقه است و همواره می تواند پرچم‌دار آزادی و آزاد‌‌‌‌‌ اندیشی باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet