هدر اصلی
1390/12/13 18:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
عیسی جعفری تاکید کرد:

مردم پیروز انتخابات مجلس نهم

نماینده بهار و کبودر آهنگ در مجلس هشتم، تاکید کرد: مردم پیروز انتخابات مجلس نهم هستند.
مردم پیروز انتخابات مجلس نهم نماینده بهار و کبودر آهنگ در مجلس هشتم، تاکید کرد: مردم پیروز انتخابات مجلس نهم هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/16740.jpg مردم,پیروز,انتخابات,مجلس,نهم Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ عیسی جعفری،حضور پرشکوه مردم در انتخابات را مهم‌تر از پیروزی کاندیداها برای ورود به بهارستان دانست وبه ایسنا گفت:در شرایطی که رسانه‌های بیگانه با انجام تبلیغات بسیار و ترفند‌های گوناگون درصدد جلوگیری از ورود ملت به عرصه انتخابات بودند، مردم ایران با تاثیر از فرمایشات مقام معظم رهبری در پای صندوق‌های رای حاضر شدند.

وی ضمن تبریک و قدردانی از حضور پرشکوه مردم در صحنه انتخابات، خطاب به دشمنان گفت: دشمنان باید بدانند که مردم ایران همواره در صحنه حضور داشته و از این انقلاب دفاع می‌کنند.

این نماینده اصولگرای مجلس هشتم، در ادامه با تاکید بر اینکه قانون فصل‌الخطاب است، گفت: ‌کاندیداها باید با اعتقاد به فصل‌الخطاب بودن قانون اجازه کوچکترین بی‌قانونی و یا حرکات دشمن شاد کن را به طرفداران خود ندهند و اعترضاتشان را تنها از طریق چارچوب‌های قانونی دنبال کنند.

وی با اشاره به عدم موفقیتش برای ورود به مجلس نهم گفت:‌ بنده به طرفدارنم اجازه کوچکترین حرکت غیرقانونی را نمی‌دهم چون برای من هدف پیروزی در انتخابات نبود بلکه در این عرصه وارد شدم تا صحنه انتخابات پرشورتر شود.

جعفری، در پایان باتاکید بر اینکه نمایندگان فعلی مجلس نباید سر سوزنی از انجام وظایفشان کوتاه آیند، به فرمایش امام(ره) مبنی بر اینکه مجلس در راس امور است اشاره و اظهار کرد: ‌بر این اساس نمایندگان باید با اقتدار کارهای مجلس را انجام دهند تا این جایگاه حتی برای یک ساعت کمرنگ نشود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet