هدر موبایل
1390/12/14 15:29:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
قنبری:

هنوز نمی توان سرانجام طرح سوال از رییس جمهور را حدس زد

سخنگوی فراکسیون اقلیت گفت:هنوز نمی توان سرانجام طرح سوال را حدس زد،اما همچنان بر این باورم که رییس جمهور پاسخ های قانع کننده ای برای عدم تمکین به قانون های مصوب مجلس را ندارد.
هنوز نمی توان سرانجام طرح سوال از رییس جمهور را حدس زد سخنگوی فراکسیون اقلیت گفت:هنوز نمی توان سرانجام طرح سوال را حدس زد،اما همچنان بر این باورم که رییس جمهور پاسخ های قانع کننده ای برای عدم تمکین به قانون های مصوب مجلس را ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/10495.jpg هنوز,نمی,توان,سرانجام,,طرح,سوال,از,رییس,جمهور,را,حدس,زد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛داریوش قنبری سخنگوی فراکسیون خط امام (ره) (اصلاح طلبان) به اعتدال،گفت:انتخابات مجلس نهم برگزار شد و مجلس و نمایندگان سوال کننده از رییس جمهور منتظر حضور احمدی نژاد در مجلس و پاسخ ایشان به سوالات نمایندگان خواهند بود؛البته با اینکه بسیاری از تخلفات دولت جای هیچ توجیهی ندارد،اما طرح رسمی آن ،تکلیف بسیاری از موارد و قانون گریزی ها را روشن خواهد کرد.
نماینده مردم ایلام افزود:اگررییس جمهور پاسخ قانع کننده ای به مجلس ندهد،یکی ازراه های پیش روی ما مطرح شدن بحث عدم کفایت رییس قوه مجریه است؛درصورت ادامه کارشکنی ها می توان عدم کفایت را مطرح کرد و به استیضاح رئیس جمهور رسید که امیدواریم کار طرح سوال به آنجا ختم نشود.
سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس خاطرنشان کرد:به برخی ازنمایندگان امضا کننده طرح سوال ازرییس جمهور از سوی وزرا و نزدیکان دولت فشار آورده اند، البته آنها به بنده جرات مطرح کردن هیچ پیشنهاد و فشاری ندارند و این فشارها بیشتر به سمت برخی نمایندگان اصولگرا برای بازپس گیری امضاهایشان بوده است.

قنبری ادامه داد:این حق مجلس و نمایندگان آن است که پس از قانع نشدن از پاسخ وزرا و نمایندگان دولت در کمیسیون های مربوطه از رییس جمهور به طور قانونی بخواهند در صحن مجلس حاضر و پاسخگوی سوالات مطرح شده شود.
وی در خاتمه گفت:هنوز نمی توان سرانجام  طرح سوال را حدس زد،اما همچنان بر این باورم که رییس جمهور پاسخ های قانع کننده ای برای عدم تمکین به قانون های مصوب مجلس را ندارد./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet