هدر موبایل
1390/12/14 13:17:53
سرویس سیاسی
در حوزه انتخابیه رشت،

حسن‌تأمینی با کسب حدنصاب آرا ی لازم به مجلس نهم راه یافت

حسن تأمینی لیچایی با کسب حد نصاب آرای مردم رشت دوباره بر کرسی نمایندگی مردم این حوزه انتخابیه تکیه زد و به مجلس نهم راه یافت.
حسن‌تأمینی با کسب حدنصاب آرا ی لازم به مجلس نهم راه یافت حسن تأمینی لیچایی با کسب حد نصاب آرای مردم رشت دوباره بر کرسی نمایندگی مردم این حوزه انتخابیه تکیه زد و به مجلس نهم راه یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/16777.jpg حسن‌تأمینی,با,کسب,حدنصاب,آرا,ی,لازم,به,مجلس,نهم,راه,یافت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت مستقر در ستاد انتخابات کشور، پس از شمارش آرای مأخوذه، حسن تأمینی لیچائی با کسب ۱۹۲/۸۰ رأی از مجموع ۶۱۶/۲۶۵ آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و همچنان به عنوان نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی باقی خواهد ماند.

همچنین در این حوزه انتخابیه جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی با کسب ۱۸۲/۵۷ و سید علی آقازاده دافساری با کسب ۳۴۷/۵۱ و غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی با کسب ۱۴۱/۴۸ و نظر علی علیزاده با کسب ۲۷۳/۳۳ به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

حسن تامینی لیچایی، سید علی آقازاده دافساری، جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی در مجلس هشتم شورای اسلامی نماینده مردم این حوزه انتخابیه بودند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet