هدر اصلی
1390/12/14 15:08:14
سرویس سیاسی
فولادگر: مردم با حضور خود وفاداری به نظام و ولایت را به اثبات رساندند

انگلیس بدنبال توجیه شکست در پروژه تحریم انتخابات ایران است

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم، دروغ پردازی وزارت خارجه انگلیس را ناشی از شکست آنان برای تحریم انتخابات در ایران خواند و گفت: پوشش خبری رسانه‌های خارجی نشان داد که رابطه مردم و نظام رابطه‌ای مستحکم و ناگسستنی است.
انگلیس بدنبال توجیه شکست در پروژه تحریم انتخابات ایران است عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم، دروغ پردازی وزارت خارجه انگلیس را ناشی از شکست آنان برای تحریم انتخابات در ایران خواند و گفت: پوشش خبری رسانه‌های خارجی نشان داد که رابطه مردم و نظام رابطه‌ای مستحکم و ناگسستنی است. https://cdn.icana.ir/d/019/13634.jpg انگلیس,بدنبال,توجیه,شکست,در,پروژه,تحریم,انتخابات,ایران,است Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر افزایش 12 الی 13 درصدی مشارکت مردم در انتخابات نسبت به دوره قبل گفت: اگرچه دشمنان با کمک ایادی خود در داخل، از ماه‌ها قبل درصدد تحریم انتخابات مجلس بودند، حضور پرشور مردم علی‌رغم همه گلایه‌ها و اعتراضاتی که به وضع موجود داشتند توطئه‌های دشمن را نقش بر آب کرد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر حضور پر شور مردم در نهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی، افزود: همه مردم دنیا شاهد بودند که ملت ایران چگونه با حضور موثر در صحنه با دیگر حماسه‌ای بزرگ آفریده و انتخابات پرشوری را رقم زدند.

وی ادامه داد: بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 که شرایط فتنه بزرگ را در کشور فراهم کرد دشمنان چشم طمع به انتخابات مجلس دوخته بودند که البته مردم با حضور خود، وفاداری به نظام و ولایت را به اثبات رسانده و دشمنان را در رسیدن به توطئه‌های خود برای ایجاد فاصله بین مردم و نظام ناکام گذاشتند.

فولادگر میزان مشارکت مردم در این دوره از انتخابات نسبت به دور قبل را بیشتر توصیف کرد و یادآور شد: در کل کشور شاهد افزایش 12 الی 13 درصدی مشارکت مردم در انتخابات نسبت به دوره قبل بودیم که این رقم در اصفهان به 16 درصد رسید.

این نماینده مردم در مجلس هشتم، به تلاش و توطئه دشمن برای کم‌رنگ کردن حضور مردم در انتخابات تاکید کرد و افزود: اگرچه ماه‌ها قبل از انتخابات دشمنان با تمام قوا به دنبال تحریم انتخابات مجلس بوده و برخی عوامل داخلی آنها نیز در همان راستا در بوق تحریم می‌دمیدند اما مردم با احساس وظیفه‌ای که همواره در دفاع از مواضع نظام دارند و با وجود همه مشکلات، فشارهای اقتصادی، آثار تحریم و محدودیت‌هایی که با آن درگیر بودند و همه گلایه‌ها و اعتراضاتی که به مسائل اقتصادی داشتند، به خاطر اعتقاد به اصل نظام حضوری دشمن شکن را به نمایش گذاشتند.

 

پوشش خبری رسانه‌های خارجی تاکیدی بر بی اساس بودن ادعای وزارت خارجه انگلیس

وی با رد اظهارات ویلیام هیگ، وزیر امور خارجه انگلیس، مبنی بر حاکم بودن جو وحشت در انتخابات ایران، تاکید کرد: اینکه که وزارت خارجه انگلیس با صدور بیانیه انتخابات ایران را محکوم و آن را در شرایط زور و تحت فشار توصیف می‌کند نشان از استیصال و شکست مقامات این کشور برای تحریم انتخابات مجلس در ایران دارد.

فولادگر حضور خبرنگاران خارجی و پوشش رسانه‌ای شبکه‌های مختلف را شاهدی بر حضور پررنگ مردم در انتخابات خواند و گفت: همه دنیا شاهد بودند که هیچ زور و اجباری برای حضور در انتخابات نبوده و مردم به صورت خودجوش در انتخابات حضور پیدا کرده و انتخاباتی در کمال آرامش برگزار کردند.

 

نامزدهای راه نیافته به مجلس، مردم را برای حضور در دور دوم تشویق کنند

وی با بیان اینکه در صحنه انتخابات باید فرهنگ رقابت داشته باشیم، تاکید کرد: در مرحله اول باید به نمایندگی به عنوان وظیفه‌ای که در نظام جمهوری اسلامی برای خدمت به مردم و نظام بر عهده فرد نماینده گذاشته می‌شود نگریسته شود به این معنا که اگر نامزدی با رای مردم وارد مجلس شد از خدا توفیق خدمت به مردم را بخواهد و اگر رای نیاورد باز هم خدا را شکر کند که مسئولیت سنگینی از دوش او برداشته شده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: نمایندگانی که به مجلس راه پیدا نکردند باید به نمایندگان جدید تبریک گفته و مردم را به حضور مجدد در حوزه‌هایی که انتخابات در آنجا به دور دوم کشیده شده تشویق کنند تا مجلسی کارآمد و قوی داشته باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet