هدر اصلی
1390/12/15 10:27:02
سرویس اجتماعی
هادی مقدسی:

حماسه سازی، خصلت مردم ایران است

رئیس کمسیون اجتماعی مجلس هشتم با بیان اینکه تمام دستگاه‌های تبلیغاتی استکبار امکاناتش را برای ممانعت از حضور مردم پای صندوق‌های رای متمرکز کرده بود، اما شکستی بزرگ خوردند، گفت: حماسه‌سازی و خلق ایام تاریخی ــ معنوی، خصلت مردم ایران است.
حماسه سازی، خصلت مردم ایران است رئیس کمسیون اجتماعی مجلس هشتم با بیان اینکه تمام دستگاه‌های تبلیغاتی استکبار امکاناتش را برای ممانعت از حضور مردم پای صندوق‌های رای متمرکز کرده بود، اما شکستی بزرگ خوردند، گفت: حماسه‌سازی و خلق ایام تاریخی ــ معنوی، خصلت مردم ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/16790.jpg حماسه,سازی،,خصلت,مردم,ایران,است Icana

هادی مقدسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، افزود: مردم ایران برای خنثی کردن توطئه‌های دشمن همیشه خلاق یک حماسه معنوی و تاریخی بوده‌اند و با حضور پررنگ خود در انتخابات روز جمعه، بار دیگر تمام تلاش‌های دشمن را نقش برآب کردند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حضور دشمن‌شکن مردم این پیام را برای دشمنان ملت داشت، که نه تنها تحریم‌های اقتصادی ایجاد شده مردم را وادار به عقب نشینی ازمواضع خود نمی‌کند، بلکه مردم با شتاب و اراده محکم‌تری، آرمان‌ها واهداف امام و رهبری را  پیگیری می‌کنند.

وی افزود: ملت ایران با پذیرفتن تمام ریسک‌های دفاع ازارزش‌ها نشان داد، تا پای جان برای حفظ حراست از ارزش‌های والای دینی خود آمادگی دارد وموثرترین سلاح برای سرکوب استکبار را مقاومت وایستادگی خود در دفاع ازاین ارزش‌ها می‌داند.

رئیس کمسیون اجتماعی مجلس هشتم با اشاره به آنکه مردم ایران با حضور درانتخابات، خواب دشمنان این مرز و بوم را به کابوسی وحشتناک تبدیل کردند، گفت: انتخابات روز جمعه همچون دوره‌های پیش با نکوداشت آزادی و دموکراسی نشات گرفته‌ از اصول اعتقادی مردم برگزار شد. حضور مردم نشان دارد که مردم‌سالاری در ایران اسلامی ریشه‌دار است.

مقدسی با بیان آنکه، خوشبختانه در بین مردم ایران هیچ گونه گسست واختلاف ریشه‌داری وجود ندارد، تصریح کرد: بحث رقابت‌های انتخاباتی فقط جهت بیان توانمندی‌های فردی وگروهی، در خدمت به ملت سربلند ایران است. از این به بعد رفاقت، جای رقابت را خواهد گرفت.

نماینده استان لرستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بیان پتانسیل‌ کاندیدها یا همان رقابت انتخاباتی فقط به منظورافزایش قدرت تشخیص مردم از آنان صورت می‌گیرد وکسانی که دربیان توانمندی‌های خود دست به تخریب دیگران می‌زنند، به‌ زودی متوجه خواهند شد که در بین مردم وجریان‌های فرهیخته دوستدار نظام ، جایگاهی نداشته و از کرده خود پشیمان  خواهند شد. اکنون هر چه بود تمام شده و همه باید در خدمت مردم و نظام باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet