هدر اصلی
1390/12/15 09:51:05
سرویس صحن
با رأی نمایندگان تصویب شد:

لایحه همکاری در زمینه قرنطینه گیاهی و حفظ نباتات میان ایران و ترکیه

نمایندگان مجلس شورای اسلامی لایحه موافقت‌نامه همکاری در زمینه قرنطینه گیاهی و حفظ نباتات بین دولت ایران و ترکیه را تصویب کردند.
لایحه همکاری در زمینه قرنطینه گیاهی و حفظ نباتات میان ایران و ترکیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی لایحه موافقت‌نامه همکاری در زمینه قرنطینه گیاهی و حفظ نباتات بین دولت ایران و ترکیه را تصویب کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/15736.jpg لایحه,همکاری,در,زمینه,قرنطینه,گیاهی,و,حفظ,نباتات,میان,ایران,و,ترکیه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (دوشنبه 15 اسفند) مجلس شورای اسلامی  در ادامه بررسی دستور کارها با تصویب لایحه موافقت نامه همکاری در زمینه قرنطینه گیاهی و حفظ نباتات بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت ترکیه موافقت کردند.

طبق ماده واحده این لایحه، موافقت‌نامه همکاری در زمینه قرنطینه گیاهی و حفظ نباتات بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ترکیه مشتمل بر یک مقدمه، 13 ماده و فهرست ضمیمه آن به شرح پیوست تصویب و اجازه مبادله اسناد داده می شود.

همچنین براساس تبصره 1 این ماده واحده، اجرای بند 2 ماده 1 و ماده 13 در مورد جمهوری اسلامی ایران منوط به رعایت اصل 77 قانون اساسی استو

در تبصره 2 نیز آمده است حکم ماده 11 در مورد جمهوری اسلامی ایران با رعایت اصل 139 قانون اساسی اجرا می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet