هدر اصلی
1390/12/16 11:51:24
سرویس فرهنگی
اسدالله عباسی :

سازمان میراث فرهنگی و گردشگری باید تعامل بیشتری با مجلس داشته باشد

عضو فراکسیون گردشگری مجلس هشتم گفت: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای حل مشکلاتش باید تعامل بیشتری با مجلس داشته باشد.
سازمان میراث فرهنگی و گردشگری باید تعامل بیشتری با مجلس داشته باشد عضو فراکسیون گردشگری مجلس هشتم گفت: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای حل مشکلاتش باید تعامل بیشتری با مجلس داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/5461.jpg سازمان,میراث,فرهنگی,و,گردشگری,باید,تعامل,بیشتری,با,مجلس,داشته,باشد Icana

اسدالله عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از مدیریت سابق سازمان میراث فرهنگی برای نداشتن ارتباط با مجلس، تصریح کرد: احمدزاده، مدیرسابق این سازمان ارتباط کمتری با مجلس داشت و ما بارها این مسئله را تذکر دادیم، اما تعامل آقای موسوی، رئیس کنونی این سازمان با مجلس بهتر از مدیریت پیشین است.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی افزود: البته با انتصاب آقای موسوی به ریاست این سازمان، مجلس در بحبوبه انتخابات بود و به همین دلیل، فرصتی برای حضور موسوی در مجلس وجود نداشت.

وی، یکی از مشکلات میراث فرهنگی و گردشگری کشور را نداشتن اعتبار کافی و برنامه منسجم خواند و گفت: اگر هماهنگی بیشتری میان مجلس و سازمان میراث فرهنگی ایجاد شود، سرعت اجرای برنامه‌ها بیشتر می‌شود و شاهد این همه فرصت‌سوزی نخواهیم بود.

این عضو کمیسیون آموزش مجلس درباره اقدام‌های سلیقه‌ای در حوزه میراث فرهنگی افزود: اقدام‌های سلیقه‌ای به صنعت گردشگری ضربه می‌زند؛ وقتی برنامه و سیاست‌ها شفاف باشد، دیگر جایی برای اقدام‌های سلیقه‌ای وجود ندارد.

وی با‌ بیان اینکه ایران توانمندی‌های بسیاری برای جذب گردشگر دارد، بیان کرد: برای رونق گردشگری در ایران، به توسعه زیرساخت‌های ارتباطی، حمایت بیشتر از بخش خصوصی و تبلیغات مفید نیاز داریم؛‌ اگر بتوانیم این امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری را مهیا کنیم، می‌توانیم گردشگران بسیاری از کشورهای دیگر و به‌ویژه از کشورهای اسلامی را جذب کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet