شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1390/12/15 15:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
طیبه صفایی:

استکبار از حضور گسترده ملت ایران در 12 اسفند بهت زده شدند

عضو کمیسیون آموزش مجلس هشتم با اشاره به اینکه استکبار از حضور گسترده ملت ایران در ۱۲ اسفند،‌ بهت زده شده گفت:این حضور پرشکوه زمینه ای برای برچیده شدن جرثومه های استکبار و طاغوت است.
استکبار از حضور گسترده ملت ایران در 12 اسفند بهت زده شدند عضو کمیسیون آموزش مجلس هشتم با اشاره به اینکه استکبار از حضور گسترده ملت ایران در 12 اسفند،‌ بهت زده شده گفت:این حضور پرشکوه زمینه ای برای برچیده شدن جرثومه های استکبار و طاغوت است. https://cdn.icana.ir/d/019/13651.jpg استکبار,از,حضور,گسترده,ملت,ایران,در,12,اسفند,بهت,زده,شدند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛طیبه صفایی با اشاره به اینکه حضور گسترده مردم در انتخابات جمعه حماسه دیگری را آفرید،به باشگاه خبرنگاران ‌گفت:این حضور پرشکوه به مثابه سیلی سخت تر از سیلی 22 بهمن، به چهره استکبار است و ملت ایران از این طریق، عزم راسخ و وفاداری خود را به رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری و ارزش‌های نظام، اعلام کردند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هشتم افزود:استکبار از حضور گسترده ملت ایران، بهت‌زده شده زیرا آنها که دائما تهدیدات خود را جدی‌تر کرده و از مایوس بودن ملت ما سخن می گفتند، اکنون علی‌رغم میل باطنی خود، از حضور پر شور مردم در پای صندوقهای رای گیری سخن می گویند.

وی با بیان اینکه این حضور پرشورنشان‌دهنده عزم راسخ و گام‌های استوار و مصمم مردم ایران و پیروی محض ملت از ولایت فقیه و ناکامی تهدیدهای پوچ و توخالی دشمنان ایران اسلامی است،گفت:استکبار جهانی ناچار به پذیرش حضور میلیونی مردم است و هیچگاه نمی تواند با سیاهنمایی ارزش این حضور را کمرنگ کند. 

نماینده مردم تهران درخانه ملت با اشاره به اینکه حضور حماسه‌ساز و حداکثری مردم در انتخابات 12 اسفند هم در بعد ملی و هم بعد بین‌الملل،دارای پیام‌های بسیاری است، تصریح کرد:‌ این حضور در بعد ملی، نشانگر وحدت،‌ همدلی، یکپارچگی و عزم جدی مردم در تداوم انقلاب اسلامی و ساختن آینده کشور است و در بعد بین الملل، موجب گسترده شدن موج بیداری اسلامی و راسخ‌تر شدن ملت‌های اسلامی در تاثیر‌پذیری از انقلاب اسلامی برای نابودی جرثومه‌های استکبار و طاغوت خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet