هدر اصلی
1390/12/15 13:35:18
سرویس صحن
گرانمایه پور در نطق میان دستور:

حضور با نشاط مردم در انتخابات 12 اسفند باعث حیرت جهانیان شد

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در نطق میان دستور خود گفت: حضور پرشور مردم در پای صندوق های رأی پاسخ منفی به منحرفین و فتنه و همچنین دشمنان داخلی و خارجی بود و حیرت جهانیان را در پی داشت.
حضور با نشاط مردم در انتخابات 12 اسفند باعث حیرت جهانیان شد نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در نطق میان دستور خود گفت: حضور پرشور مردم در پای صندوق های رأی پاسخ منفی به منحرفین و فتنه و همچنین دشمنان داخلی و خارجی بود و حیرت جهانیان را در پی داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/1851.jpg حضور,با,نشاط,مردم,در,انتخابات,12,اسفند,باعث,حیرت,جهانیان,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اصغر گرانمایه پور در نطق میان دستور امروز (دوشنبه 15 اسفندماه) خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی با تسلیت به مناسبت وفات حضرت فاطمه معصومه(س) و تبریک به مناسبت حضور پرشور مردم در روز 12 اسفند افزود: مردم پس از خلق حماسه با شکوه 22 بهمن اینبار با حضوری شورانگیز در انتخابات 12 اسفند جهانیان را به تعجب واداشته و آنها را از هیبت انقلاب به لرزه درآوردند.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با سپاس صمیمانه و تبریک خدمت رهبر معظم انقلاب گفت:‌ رهبر انقلاب با تدابیر حکیمانه باعث شکل گیری این اقتدار معجزه آسا و نمایش مردم‌سالاری دینی با گذشت 33 سال از پیروزی انقلاب بودند که همچنین جامعه روحانیت مبارز نیز در این هدایت مؤثر بودند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در تاریخ 20/6/86  افزود: معظم‌له عنوان کردند در انتخابات آینده خواهید دید که مردم با وجود بازیگری مخالفان دشمنان، غافلان و بی خبران داخلی حضوری پرشور و مستحکم در انتخابات خواهند داشت.

گرانمایه‌پور افزود: تشکری ویژه از ملت شریف ایران و همچنین حوزه انتخابیه خود (کاشان، آران و بیدگل) و خانواده معظم شهدا و ایثارگران دارم که در خلق این حماسه بزرگ نقش آفرینی کردند.

نماینده مجلس هشتم شورای اسلامی با اشاره به تلاش هایی که در هشت سال نمایندگی حوزه انتخابیه خود برای مردم این منطقه انجام داده است افزود: تأسیس خودرو سازی سایپا کاشان با ایجاد هفت‌هزار فرصت شغلی، تأسیس مجتمع فولاد کبیر و توسعه واحد صنعتی آن تا 1800 واحد که در کاهش بیکاری منطقه نقش بسزایی ایفا کرده است تا جایی که برای مقاطع دیپلم و فوق دیپلم درصد بیکاری به صفر رسیده است و این منطقه به فضایی مهاجرپذیر کاری تبدیل شده است.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس هشتم با اشاره به حماسه 12 اسفند یادآور شد: حضور پرشور مردم در پای صندوق های رأی پاسخی به تهدیدات دشمن و همچنین تجدید میثاق با امام راحل و رهبر بزرگ انقلاب است ضمن اینکه این حضور می تواند پاسخی منفی و قاطع به خطوط انحرافی و فتنه و افزایش امید در قلب مردم به پا خواسته در بیداری اسلامی منطقه است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات یادآور شد:‌ رویداد بزرگ تاریخی نشان گویایی از این بخش از تأکیدات رهبری است که فرمودند مردم در 33 سالگی انقلاب مصمم و با نشاط به راه پرافتخار خود ادامه می دهند.

وی با اشاره به انعکاس وسیع خبرگزاری های بین المللی درباره انتخابات ایران گفت: عظمت حضور مردم در انتخابات به قدری بود که خبرگزاری های بین المللی را به اعتراف واداشت و از این جمله خبرگزاری رویترز نوشت انتخابات نشانه اتحاد بیش از حد ایرانیان بود همچنین سی ان ان آمریکا تأکید کرد واقعیت انتخابات ایران افزایش مشروعیت حکومت ایران است.

وی با اشاره به واکنش نیویورک تایمز افزود: نیویورک تایمز اعلام کرد حضور گسترده انتخابات ایران نشانه وفاداری مردم به حکومت است.

گرانمایه پور تأکید کرد: حداقل پاسخ و قدرشناسی از مردم باید از سوی مسئولان و به وی‍ژه دولت با رفع موانع و مشکلات زندگی آنها پاسخ داده شود ضمن اینکه دولت باید توجهی وی‍ژه به اقشار کم درآمد جامعه داشته باشد.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در خانه ملت، به مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه خود اشاره کرده و خواستار تکمیل پروژه های نیمه کاره از سوی دولت شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet