هدر اصلی
1390/12/15 15:16:00
سرویس اقتصادی
جهانبخش محبی‌نیا:

مجلس اجازه اجرای شتاب‌زده فاز دوم هدفمندی را به دولت نمی‌دهد

عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این مجلس با اجرای شتابزده فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها مخالف است افزود: نگاه مجلس به بحث افزایش مبلغ یارانه ها نگاهی کارشناسی است و به دولت نیز اجازه اجرای شتابزده فاز دوم هدفمندی را نخواهد داد.
مجلس اجازه اجرای شتاب‌زده فاز دوم هدفمندی را به دولت نمی‌دهد عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این مجلس با اجرای شتابزده فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها مخالف است افزود: نگاه مجلس به بحث افزایش مبلغ یارانه ها نگاهی کارشناسی است و به دولت نیز اجازه اجرای شتابزده فاز دوم هدفمندی را نخواهد داد. https://cdn.icana.ir/d/019/13554.jpg مجلس,اجازه,اجرای,شتاب‌زده,فاز,دوم,هدفمندی,را,به,دولت,نمی‌دهد Icana

جهانبخش محبی نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت:طرح هدفمندی یارانه ها با گذشت یک سال از عمرش دستاوردهای خوب داشته است اما در این میان نیز باید بر ضرورت اجرای اصل قانون مصوب مجلس و دوری از برداشت های سلیقه ای تاکید کرد.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی درباره بحث یارانه ها و افزایش مبلغ ان در فاز دوم هدفمندی یارانه ها تاکید کرد: نگاه مجلس به بحث افزایش مبلغ یارانه ها نگاهی کارشناسانه است و مجلس در این خصوص  اهل احتیاط است و به دولت نیز اجازه اجرای شتابزده فاز دوم هدفمندی را نخواهد داد.                                     

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که دولت باید قانون مصوب مجلس را احرا کند، افزود:قانون گذار از تدوین قانون هدفمندی یارانه ها اهدافی داشته است و دولت باید این قانون را به شکل صحیح و با شیب قانونی آن اجرا کند تا اهداف قانون گذار در جامعه محقق شود.

وی تاکید کرد:افزایش یارانه نقدی باید با اجازه مجلس باشد و دولت باید منابع این کار و جزییات ان را برای مجلس روشن سازد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet