هدر اصلی
1390/12/15 15:52:11
سرویس سیاسی
دهقان:

مجلس نهم یک مجلس ضد انحراف و ضد فساد خواهد بود

عضو هیأت رئیسه مجلس هشتم، حضور مردم در انتخابات مجلس نهم را حماسی خواند و گفت: با توجه به ترکیب منتخبان مردم ، مجلس نهم یک مجلس ضد انحراف و ضد فساد خواهد بود.
مجلس نهم یک مجلس ضد انحراف و ضد فساد خواهد بود عضو هیأت رئیسه مجلس هشتم، حضور مردم در انتخابات مجلس نهم را حماسی خواند و گفت: با توجه به ترکیب منتخبان مردم ، مجلس نهم یک مجلس ضد انحراف و ضد فساد خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/4662.jpg مجلس,نهم,یک,مجلس,ضد,انحراف,و,ضد,فساد,خواهد,بود Icana

محمد دهقان در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره شرکت پرشور مردم در نهمین دوره انتخابات مجلس، گفت: مردم در این دوره از شک و تردیدهای سیاسی عبور کردند و این مسئله را با حضور چشمگیر و حماسی خود در پای صندوق‌های رأی نشان دادند.
نماینده مردم طرقبه و چناران در مجلس شورای اسلامی با یادآوری ساختارشکنی‌های مجلس ششم در درون حاکمیت، افزود: وقتی بسیاری از منتخبان مردم در آن دوره به اوپوزوسیون نظام تبدیل شدند، افکار عمومی نسبت به احزاب، سیاسیون و ساختار سیاسی کشور شک و تردید پیدا کردند.
وی افزود: مردم در انتخابات مجلس هفتم نگران بودند از اینکه مبادا به کسانی رأی دهند که دوباره برخلاف آرای عمومی عمل کنند و ارزش‌ها و باورهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را زیر پا بگذارند، بنابراین مشارکت عمومی در دوره هفتم بسیار کم بود.
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس حضور مردم در انتخابات مجلس نهم را حماسی خواند و تصریح کرد: نهاد قانون‌گذاری در دوره آینده مقابل سیاست‌های نظام سلطه و دشمنان انقلاب اسلامی محکم، ‌ مقتدر و مقاوم خواهد ایستاد و قاطع‌تر از گذشته راه امام (ره) و شهداء را در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری ادامه می‌دهد.
وی با بیان اینکه قضاوت درباره میزان کارآمدی نهاد قانون‌گذاری در دوره آینده خیلی زود است، مجلس نهم را یک مجلس ضد انحراف و ضد فساد خواند و ادامه داد: با توجه به ترکیب منتخبان مردم می‌توان گفت مجلس نهم در حوزه ولایت‌مداری قوی و برطرف کننده برخی نقایص در دوره هشتم خواهد بود.
عضو هیأت رئیسه مجلس هشتم با یادآوری اوج گیری موج بیداری اسلامی در منطقه، یادآور شد: مجلس نهم در این باره بسیار قوی‌تر و محکمتر منویات مقام معظم رهبری را در حوزه دیپلماسی پارلمانی پیگیری خواهد کرد. /
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet