هدر موبایل
1390/12/15 16:48:11
سرویس استان ها
نتایج انتخابات به تفکیک استان ها؛

نمایندگان استان کردستان در مجلس نهم

۶ نماینده استان کردستان در پنج حوزه انتخابیه که عهده دار وکالت مردم در خانه ملت هستند، مشخص شدند.
نمایندگان استان کردستان در مجلس نهم 6 نماینده استان کردستان در پنج حوزه انتخابیه که عهده دار وکالت مردم در خانه ملت هستند، مشخص شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/16778.jpg نمایندگان,استان,کردستان,در,مجلس,نهم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اسامی 6 نماینده استان کردستان در 5 حوزه انتخابیه که عهده‌دار وکالت مردم در خانه ملت شدند، مشخص شده اما در شهرستان سنندج، دیواندره و کامیاران که صاحب 2 کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است، رقابت بین سید احسن علوی، محمد اللهمرادی، سیدمهدی فرشادان و سالار مرادی به مرحله دوم کشیده شد.

در حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران، سیداحسن علوی با کسب 005/37 رأی و محمد اللهمرادی با کسب 233/33 رأی و سیدمهدی فرشادان با کسب 384/32 رأی و سالار مرادی با کسب 785/29 رأی از مجموع 464/198 آرای صحیح مأخوذه به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

در حوزه انتخابیه بیجار؛ سید محمد بیاتیان با کسب ۱۹۵۸۸ رأی از مجموع ۴۸۳۴۲ رای به عنوان نماینده مجلس نهم از این شهرستان انتخاب شد. نمایندگی این حوزه انتخابیه را بهمن مرادنیا در مجلس هشتم برعهده دارد.

در حوزه انتخابیه سقز و بانه؛ محسن بیگلری با کسب 427/44 رأی از مجموع 025/123 رای به عنوان نماینده مجلس نهم از این شهرستان انتخاب شد. نمایندگی این حوزه انتخابیه را فخرالدین حیدری در مجلس هشتم برعهده دارد.

در حوزه انتخابیه قروه و دهگلان: حامد قادر مرزی با کسب ۲۸۷۲۳رأی از مجموع ۹۶۹۴۰ رای به عنوان نماینده مجلس نهم از این شهرستان انتخاب شد. نمایندگی این حوزه انتخابیه را سیدعماد حسینی در مجلس هشتم برعهده دارد.

در حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد؛ امید کریمیان با کسب ۲۹۴۸۰ را از مجموع ۷۸۸۹۸ رای به عنوان نماینده مجلس نهم از این شهرستان انتخاب شد. نمایندگی این حوزه انتخابیه را اقبال محمدی در مجلس هشتم برعهده دارد./

 پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet