هدر موبایل
1390/12/15 19:06:34
سرویس دیگر رسانه‌ها
کوثری خبرداد:

بررسی بودجه 91 با حضور مسئولان نیروهای مسلح

نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی لایحه بودجه ۹۱ با حضور مسئولانی از وزارت دفاع، سپاه و ارتش در کمیسیون متبوعش خبر داد.
بررسی بودجه 91 با حضور مسئولان نیروهای مسلح نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی لایحه بودجه 91 با حضور مسئولانی از وزارت دفاع، سپاه و ارتش در کمیسیون متبوعش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/976.jpg بررسی,بودجه,91,با,حضور,مسئولان,نیروهای,مسلح Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران و نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به ارائه گزارشی از جلسه عصر امروز (دوشنبه) اعضای کمیسیون متبوعش پرداخت وبه فارس گفت:در این جلسه مسئولانی از وزارت دفاع، ستاد کل نیروهای مسلح، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران برای بررسی بخش‌های مرتبط با این نهادها در لایحه بودجه 1391 و استماع نظرات و پیشنهادات آنان، دعوت شده بودند.
وی افزود:مسئولان مذکور در این جلسه گزارشی از نحوه هزینه‌کرد قانون بودجه 1390 کل‌کشور و نیز میزان تحقق آن ارائه دادند.

نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه متذکر شد:بخشی از قانون بودجه 1390 برای نهادهای مذکور محقق نشده است؛به عنوان مثال تاکنون تنها 23 درصد از بودجه تعیین شده برای تقویت صنعت دفاعی کشور تحقق یافته، در حالی که فقط دو هفته به پایان سال جاری باقی است.

اسماعیل کوثری در خاتمه تصریح کرد:ادامه رسیدگی به لایحه بودجه 1391 کل‌کشور با حضور سایر وزارتخانه‌های مرتبط با کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از جمله وزارت امور خارجه، کشور و اطلاعات، به جلسات بعدی کمیسیون موکول شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet