هدر موبایل
1390/12/16 09:45:34
سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم دماوند و فیروزکوه:

اجرای طرح تعریض محورهراز را در دستور اصلی‏ترین امور کاری قرار دادیم

نماینده مردم شهرستان‏های دماوند و فیروزکوه در مجلس از تعریض محور هراز و ایجاد کنارگذر گیلاوند در این منطقه خبر داد.
اجرای طرح تعریض محورهراز را در دستور اصلی‏ترین امور کاری قرار دادیم نماینده مردم شهرستان‏های دماوند و فیروزکوه در مجلس از تعریض محور هراز و ایجاد کنارگذر گیلاوند در این منطقه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/13736.jpg اجرای,طرح,تعریض,محورهراز,را,در,دستور,اصلی‏ترین,امور,کاری,قرار,دادیم Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛شاهرخ رامین امروزدر شرق استان تهران،به فارس گفت: محورهزار با خطرات بی‏شمار جاده‏ای خود، همواره در ردیف مسیرهای خبرساز و پرحادثه استان تهران قلمداد می‏شود.
وی اضافه کرد:عرض کم جاده،سرعت بالای خودروهای در حال عبور و وجود صرفا دو محور در این مسیر همواره آبستن بروز سوانحی دلخراش و گاه جبران‏ناپذیر بود.

رامین افزود:با توجه به این امر، برای تحقق آرزوی مشترک مردم در شهر آبعلی، اجرای طرح تعریض محور هراز را در دستور اصلی‏ترین امور کاری قرار دادیم تا آنکه در نهایت این مسیر تعریض شد و خطرات آن تا حد قابل ملاحظه‏ای کاهش یافت.

ایجاد کنارگذر گیلاوند

نماینده مردم شهرستان‏های دماوند و فیروزکوه درمجلس شورای اسلامی همچنین گفت:سه سال پیش از این، وقوع حادثه‏ای دلخراش در محل پاسگاه پلیس راه دماوند ـ فیروزکوه که موجبات کشته و مصدوم شدن چند تن از اهالی منطقه گیلاوند را فراهم آورد، لزوم ایجاد مسیری کنارگذر در این بخش و روانه کردن خودروهای سنگین به جاده‏ای غیرمسکونی را مورد تاکید قرار داد.

رامین افزود:این مطالبه مردمی نیز در مجلس شورای اسلامی پیگیری شد و اثرات خوبی را در پی داشت.

وی یادآورشد:درنهایت کلنگ پروژه کنارگذر گیلاوند با حضور وزیر مسکن و شهرسازی به زمین خورد./ه

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet