هدر اصلی
1390/12/16 10:59:48
سرویس اقتصادی
وزیر صنعت، معدن و تجارت:

ذخیره‌سازی کالا‌ها برای فاز دوم هدفمندی آغاز شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت از شروع عملیاتی شدن بسته حمایتی اصناف و فرآیند ذخیره سازی انواع کالاها برای فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها خبر داد.
ذخیره‌سازی کالا‌ها برای فاز دوم هدفمندی آغاز شد وزیر صنعت، معدن و تجارت از شروع عملیاتی شدن بسته حمایتی اصناف و فرآیند ذخیره سازی انواع کالاها برای فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/14942.jpg ذخیره‌سازی,کالا‌ها,برای,فاز,دوم,هدفمندی,آغاز,شد Icana

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، مهدی غضنفری که در همایش هم‌اندیشی و گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت در اجرای مرحله دوم هدفمندی‌ یارانه‌ها سخن می‌گفت با اعلام خبر شروع عملیاتی شدن بسته‌های حمایتی اصناف گفت: 214 هزار واحد صنفی و تولیدی در کشور داریم که از این بسته می‌توانند استفاده کنند.

وی ادامه داد:‌ همزمان در اجرای فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها نیز در مورد قیمت‌های حامل‌های انرژی در مورد بخش اصناف نیز مثل واحدهای تولیدی تصمیم گیری خواهد شد. البته هنوز برای گروهی دیگر از واحدهای صنفی در مورد قیمت‌های حامل‌های انرژی تصمیم گیری نهایی نشده است اما برای بخش صنعت این موضوع تمام شده و به قیمت‌های خوبی رسیده‌ایم.

غضنفری اضافه کرد: در آستانه اجرای مرحله دوم هدفمندسازی یارانه‌ها فرایند ذخیره‌سازی می خواهیم داشته باشیم که در آغاز آن هستیم و از بخش خصوصی درخواست می‌کنیم که به ما در ذخیره سازی در بخش‌هایی مانند برنج، روغن، شکر، گوشت قرمز و مرغ کمک کنند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت یادآور شد: در مرحله دوم هدفمندسازی یارانه‌ها بسته‌های جدید اصناف را دنبال خواهیم کرد و در مرحله اول سازوکارهای اداری ما را اذیت کرده‌اند در فاز دوم این گونه نخواهند بود.

همایش هم‌اندیشی و گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت در اجرای مرحله دوم هدفمندسازی یارانه‌ها با حضور معاون اول رییس جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از معاونان وی به همراه تعداد فعالان بخش خصوصی برگزار شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet