هدر اصلی
1390/12/16 11:54:12
سرویس صحن
کواکبیان در نطق میان دستور:

شکست در انتخابات بی‌معناست، چون حکومت از آن مردم است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: شیوه حکومت‌داری را خداوند عدالت می‌داند و این نگاه ما به حکومت است و ما براساس این نگاه حکومت را امانت می‌دانیم پس ناکامی و شکست در مسلک ما وجود ندارد.
شکست در انتخابات بی‌معناست، چون حکومت از آن مردم است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: شیوه حکومت‌داری را خداوند عدالت می‌داند و این نگاه ما به حکومت است و ما براساس این نگاه حکومت را امانت می‌دانیم پس ناکامی و شکست در مسلک ما وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/12838.jpg شکست,در,انتخابات,بی‌معناست،,چون,حکومت,از,آن,مردم,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 16 اسفند) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود تصریح کرد: امانت حکومت برای مردم است و این مردم هستند که باید حکومت را به اهلش بسپارند. این مردم هستند که شایسته‌سالاری را تحقق می‌بخشند البته شیوه حکومت‌داری را خداوند عدالت می داند و این نگاه ما به حکومت است و ما براساس این نگاه حکومت را امانت می‌دانیم پس ناکامی و شکست در مسلک ما وجود ندارد.

نماینده مردم سمنان و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آن عده‌ای که می‌گویند فلانی در این انتخابات شکست خورد بدانند خوشحالم که سیاست‌ورزی را این بار خارج از مجلس ادامه خواهم داد. همچنین از حضور همه آحاد مردم در حوزه انتخابیه به آن دسته از کسانی که به اینجانب رای داده‌اند، تشکر می‌کنم.

کواکبیان در ادامه به تخریب‌های انتخاباتی علیه وی پیش از برگزاری انتخابات مجلس نهم افزود: در هفته‌های تبلیغات انتخاباتی مراسم تجلیل از بازنشستگان سپاه برگزار می‌کردند و با کمک بودجه‌های میلیارد فرهنگی و هنری شهرداری سمنان جشن پیروزی برگزار می‌کردند. به پایگاه‌های مقاومت بسیج این را باوراندند که کواکبیان مخالف ولایت فقیه است و راه فتنه را ادامه می‌دهد و با رای ندادن به وی باید امام زمان را خوشحال کنیم.

وی افزود: غافل از آن که کواکبیان افتخارش این است که یک سال داوطلبانه و نه به عنوان ماموریت به جبهه رفته است و یک بسیجی است، علاوه بر برادر و برادر همسر دوازده نفر از بستگانش به درجه رفیع شهادت نائل شده‌اند و آن زمانی که عده‌ای نمی‌دانستند ولایت فقیه را چگونه می‌نویسند کواکبیان پنج جلد کتاب در تبیین اندیشه‌های برتر سیاسی امام در زمینه ولایت فقیه نوشته است.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس یادآور شد: با ده‌ها شب‌نامه و انواع تهمت‌ها عملا به شورای نگهبان نیز توهین می‌شد و البته مستنداتی را فراهم کردم که در صورت نیاز آنها را ارائه خواهم داد.

کواکبیان در ادامه به نقش حزب مردم‌سالاری در انتخابات مجلس نهم اشاره و بیان کرد: 28 نفر از اعضای این لیست در انتخابات مجلس نهم پیروز شدند و این نشان‌دهنده سازوکار مناسب این حزب است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: عده‌ای می‌گویند در این انتخابات ما آخرین میخ را بر تابوت اصلاح‌طلبان زده‌ایم اما بدانید اصلاح‌طلبان خط امامی در این کشور نخواهند مرد.

این نماینده مردم مجلس هشتم در ادامه از حضور سیدمحمد خاتمی در انتخابات مجلس تشکر کرد و گفت: حضور شجاعانه آقای خاتمی برخلاف همه صحبت‌هایی که علیه ایشان می‌شد گویای این مطلب بود که ما می‌توانیم در مقابل تحریم‌ها و تهدیدها از خود دفاع کنیم و حضور 64 درصدی مردم نیز بیان‌کننده این مطلب بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet