هدر اصلی
1390/12/16 12:17:28
سرویس صحن
بزرگواری در تذکر شفاهی:

قانون اساسی در مناطق محروم عملیاتی نمی‌شود

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با انتقاد از پروژه کلنگ خورده ای که در حوزه انتخابیه اش ۶ سال است بی‌نتیجه باقی مانده است گفت: به نظر می رسد قانون اساسی در مناطق محروم عملیاتی نمی شود و بین این مناطق با شهرهای بزرگ تبعیض ناروا وجود دارد.
قانون اساسی در مناطق محروم عملیاتی نمی‌شود عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با انتقاد از پروژه کلنگ خورده ای که در حوزه انتخابیه اش 6 سال است بی‌نتیجه باقی مانده است گفت: به نظر می رسد قانون اساسی در مناطق محروم عملیاتی نمی شود و بین این مناطق با شهرهای بزرگ تبعیض ناروا وجود دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/13957.jpg قانون,اساسی,در,مناطق,محروم,عملیاتی,نمی‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید علی محمد بزرگواری در نشست علنی امروز (سه شنبه 16 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: متأسفانه قانون اساسی در مناطق محروم اجرا نمی شود.

نماینده مردم کهکیلویه و بهمئی با قدردانی از حضور مردم ولایتمدار در حوزه انتخابیه خود برای حضور در انتخابات افزود: قانون اساسی میثاق ما با امام شهداست و بند 9 از اصل سوم قانون اساسی به رفع تبعیضات ناروا و ایجاد امکانات عادلانه برای همه در تمام نقاط کشور تأکید دارد.

وی ادامه داد: متأسفانه این میثاق ما با امام(ره) و شهدا در برخی از مناطق و به خصوص مناطق محروم عمل نمی شود.

این عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی اضافه کرد: اگر در مناطق بزرگ کارگاه‌هایی برای رفع بیکاری یا طرح‌های بزرگ پتروشیمی ایجاد می‌شود و نظام و دولت زیرساخت های مهمی را در این مناطق بزرگ طراحی می کند با تمام قدرت پشت این پروژه ها می ایستند اما شاهد هستیم در استان کهکیلویه و بویراحمد و مخصوصاً در حوزه انتخابیه من 6 سال است که یک پروژه پتروشیمی کلنگ خورده است اما خبری از حضور دولت و نظام را نمی بینیم.

بزرگواری با بیان اینکه کسی پاسخگوی سیل خروشان جوانان پاسخگوی ولایتمدار که گوش به فرمان مقام معظم رهبری در انتخابات حضور چشمگیری داشتند، نیست اضافه کرد: در حالی که 88 درصد از اهالی کهکیلویه در انتخابات شرکت کردند اما مسئولین به داد مردم این منطقه نمی رسند تقاضا دارم که به مردم این منطقه رسیدگی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet