هدر اصلی
1390/12/16 13:42:26
سرویس صحن
بائوج لاهوتی در تذکر شفاهی:

واردات برنج هندی فاجعه به بار می‌آورد

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: واردات برنج هندی مانند سالهای ۷۸ و ۷۹ جدای از مساله آلودگی آنها باعث می‌شود برنج داخلی به فروش نرسد و فاجعه به بار آید.
واردات برنج هندی فاجعه به بار می‌آورد نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: واردات برنج هندی مانند سالهای 78 و 79 جدای از مساله آلودگی آنها باعث می‌شود برنج داخلی به فروش نرسد و فاجعه به بار آید. https://cdn.icana.ir/d/019/704.jpg واردات,برنج,هندی,فاجعه,به,بار,می‌آورد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مهرداد بائوج لاهوتی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه 16 اسفند) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: اخباری شنیده شده که وزارت صنعت، معدن و تجارت درخصوص واردات برنج با کشور هندوستان توافقاتی امضا کرده‌اند که صرف‌نظر از آلودگی برنج‌های وارداتی سالهای 78 و 79 که به فراموشی سپرده شده است، در آن سال‌ها ما نتوانستیم بهترین برنج‌های تولید داخل را به فروش برسانیم.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در صورتی که پس از این توافقات موفق به فروش برنج‌های داخلی نشویم، فاجعه‌ای بزرگ در تولید و کشاورزی کشور رخ می‌دهد، لذا به وزیر صنعت، معدن و تجارت تذکر می‌دهیم در این باره تجدیدنظر کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس هشتم تاکید کرد: غضنفری بداند که نمایندگان شمال اجازه این کار را به وی نخواهند داد و جلوی وی می‌ایستند.

لاهوتی در تذکر بعدی خود به وزیر جهاد کشاورزی افزود: مطالبات چایکاران پرداخت نشده است و در این خصوص بارها به رئیس جمهور تذکراتی داده‌ایم ولی وی گفته که از وزیر جهادکشاورزی می‌خواهم این مطالبات را پرداخت کند ولی همچنان شاهدیم که این اتفاق رخ نداده است.

نماینده مردم لنگرود در خانه ملت افزود: در دوره تبلیغات مجلس به هر ناحیه از حوزه انتخابیه سفر می‌کردم شاهد ناسزا و نارضایتی کشاورزان و مردم بودم چرا که حق و حقوق آنها از سوی دولت اجرا نشده است لذا از رئیس جلسه می‌خواهم که در این خصوص تذکرات لازم را بیان کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet