شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1390/12/16 18:39:51
سرویس فرهنگی
در کمیسیون فرهنگی؛

مواد مرتبط با حوزه فرهنگ در لایحه بودجه بررسی شد

نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس از بررسی بندهای مرتبط با حوزه فرهنگ در لایحه بودجه با حضور نمایندگان برخی دستگاه‌ها خبر داد.
مواد مرتبط با حوزه فرهنگ در لایحه بودجه بررسی شد نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس از بررسی بندهای مرتبط با حوزه فرهنگ در لایحه بودجه با حضور نمایندگان برخی دستگاه‌ها خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/12243.jpg مواد,مرتبط,با,حوزه,فرهنگ,در,لایحه,بودجه,بررسی,شد Icana

سید رمضان شجاعی کیاسری در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت درباره جلسه امروز (سه‌شنبه- 16 اسفند) کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در این جلسه به بحث و بررسی پیرامون بندهای ارجاع شده به کمیسیون فرهنگی از ماده واحده لایحه پرداخته شد.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حدود 10 بند از لایحه بودجه به کمیسیون فرهنگی مجلس مرتبط است٬ اضافه کرد: این بندها به صورت اجمالی مورد بررسی قرار گرفت و البته منتظر دریافت پیشنهاد نمایندگان درباره این مواد هستیم.

وی تصریح کرد: اعتبارات یک درصدی ورزش٬ بودجه نیم درصدی فعالیت‌های قرآنی٬ کمک به معاونت فنآوری ریاست جمهوری٬ دستگاههای فرهنگی و افزایش اعتبار بودجه پژوهشی با حداقل نیم درصد و حداکثر سه درصد که در لایحه آمده بود٬ به بحث گذاشته شد اما تصمیم‌ نهایی درباره آن اتخاذ نشد.

به گفته نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس نمایندگانی از صداوسیما٬ ‌نهاد کتابخانه‌های عمومی٬ دولت و دیوان محاسبات در این جلسه کمیسیون حضور داشتند و موضوع  بررسی لایحه بودجه در جلسات هفته آینده کمیسیون فرهنگی مجلس نیز در دستور کار قرار دارد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet