هدر موبایل
1390/12/17 11:46:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
مرندی:

ولایتمداری ‌اولویت اصولگرایان در مجلس نهم ‌باشد

کاندیدای مشترک جبهه‌های متحد و پایداری مهمترین اولویت جریان اصولگرا در مجلس نهم را تاکید بیشتر بر ولایتمداری دانست و گفت:ولایتمداری باید جزو اصول اولیه باشد.
ولایتمداری ‌اولویت اصولگرایان در مجلس نهم ‌باشد کاندیدای مشترک جبهه‌های متحد و پایداری مهمترین اولویت جریان اصولگرا در مجلس نهم را تاکید بیشتر بر ولایتمداری دانست و گفت:ولایتمداری باید جزو اصول اولیه باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/220.jpg ولایتمداری,‌اولویت,اصولگرایان,در,مجلس,نهم,‌باشد Icana
به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛سیدعلیرضا مرندی منتخب دوم مردم تهران درانتخابات مجلس نهم  به فارس گفت:درجریان انتخابات بین اصولگرایان فضای رقابتی ایجاد شد که بهتر بود برای رفع این فضا در معرفی افراد مشترک تاکید بیشتری صورت می‌گرفت.
وی تصریح کرد: بعداز انتخابات جریان اصولگرا از هر دو جبهه باید اختلافات سیاسی را کنار بگذارند و در تمام زمینه‌ها مشارکت کنند و از ابراز سخنان تفرقه‌افکن جلوگیری شود.
کاندیدای مشترک جبهه‌های متحد و پایداری مهمترین اولویت جریان اصولگرا در مجلس نهم را تاکید بیشتر بر ولایتمداری دانست و اظهار داشت: ولایتمداری باید جزو اصول اولیه باشد که به عنوان یک پایه مسئولان اجرای در هر سطحی بر اساس آن تعیین شوند.
مرندی اضافه کرد: ولایتمداری سبب حل بسیاری از مسائل اختلافاتی و تمرکز بیشتر بر عدالت و خواسته‌های مردم می‌شود.

وی مشارکت سیدمحمد خاتمی درانتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را "امیدوار کننده" دانست و تصریح کرد:بشر درطول دوران زندگی دچار اشتباهاتی می‌شود که گاها متنبه می‌شوند و ابراز توبه و پشیمانی می‌کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود:حرکت آقای خاتمی برای همه آن‌هایی که به تاسی از وی بدلیل غرور و لجاجت از انقلاب فاصله گرفته بودند،حرکت قابل توجهی بود.

مرندی درپایان با بیان اینکه امیدوارم حرکت خاتمی ‌صمیمانه باشد،خطاب به وی گفت:امیدوارم پشت حرکت شما ‌اغراض و اهداف خاصی مطرح نباشد و تحت‌تأثیر اطرافیانتان حرکت نفاق‌آمیز دیگری را اتخاذ نکنید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet