هدر اصلی
1390/12/20 10:45:00
سرویس فرهنگی
اکرمی با تاکید بر گسترش فیلم‌های غیر اخلاقی غربی:

باید فرهنگ قرآنی در جامعه نهادینه شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان این‌که دشمن قصد دارد تا با شیوه‌های ضدفرهنگی، به باورهای مردم و به‌ویژه جوانان رسوخ کند گفت: توجه به قرآن و عمل به فرامین آن بهترین راه مقابله با دشمن است.
باید فرهنگ قرآنی در جامعه نهادینه شود عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان این‌که دشمن قصد دارد تا با شیوه‌های ضدفرهنگی، به باورهای مردم و به‌ویژه جوانان رسوخ کند گفت: توجه به قرآن و عمل به فرامین آن بهترین راه مقابله با دشمن است. https://cdn.icana.ir/d/019/4639.jpg باید,فرهنگ,قرآنی,در,جامعه,نهادینه,شود Icana

سیدر رضا اکرمی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، افزود: گسترش توزیع تولیدات ضدفرهنگی غربی در کشور نگران کننده است و متاسفانه هر روز بر تعداد لوح‌های فشرده و فیلم‌های سینمایی غربی به زبان فارسی اضافه شده و این نکته خطرات بسیاری در پی دارد.

نماینده مردم تهران، اسلامشهر، شمیرانات، ری، درمجلس شورای اسلامی ، تصریح کرد: عادی جلوه دادن روابط دختر و پسر قبل از ازدواج، ترویج بی بند باری و پی‌ریزی و ایجاد آمادگی ذهنی تفکر غیر دینی در میان نوجوانان و جوانان از اثرات منفی تولیدات فرهنگی  غربی درکشور به شمار می‌آیند.

وی فرهنگسازی و آگاه کردن مردم از اثرات تخریبی تولیدات فرهنگی غربی را گام بعدی در زمینه مبارزه با فرهنگ وارداتی خواند، افزود: اگر مردم اطلاعات کاملی از اثرات غیر اخلاقی دنبال کردن فیلم های غربی داشته باشند، خودشان از این سیستم دوری می‌کنند.

اکرمی تصریح کرد: مراکزعالی فرهنگی باید در زمینه ترویج فرهنگ اسلامی قدم‌های جدی بردارند و همه در یک نظام هماهنگ، برنامه‌های فرهنگی را تا حذف کامل لوح های فشرده غربی در جامعه دنبال کنند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تأکید بر ضرورت کار فرهنگی و ارتقای شاخص‌های کیفی رسانه‌های داخلی برای جلوگیری از گسترش تمایل به فیلم سینمایی غرب و لوح‌های فشرده، یادآورشد: برای جلوگیری از گسترش  تولیدات فرهنگی غربی درکشور باید راهکارهای کارآمد فرهنگی اتخاذ شود./
 

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet