هدر اصلی
1390/12/17 12:03:07
سرویس صحن
سلیمی در نطق میان دستور:

پیروز واقعی انتخابات مجلس نهم، مردم بودند

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: یادمان نرود که پیروز واقعی این انتخابات ملت ایران بود که در سایه رهبری به دست آمد و کسی حق ندارد این امتیاز را در سبد خود گذاشته و فضای به وجود آمده را غبارآلود کند.
پیروز واقعی انتخابات مجلس نهم، مردم بودند دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: یادمان نرود که پیروز واقعی این انتخابات ملت ایران بود که در سایه رهبری به دست آمد و کسی حق ندارد این امتیاز را در سبد خود گذاشته و فضای به وجود آمده را غبارآلود کند. https://cdn.icana.ir/d/019/439.jpg پیروز,واقعی,انتخابات,مجلس,نهم،,مردم,بودند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 17 اسفند) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با اشاره به حضور حماسی مردم در انتخابات مجلس نهم تصریح کرد: این انتخابات فصل نوینی را در همایش مدل مردم‌سالاری دینی به جهانیان نشان داد؛ این حضور در حالی اتفاق افتاد که آتش‌بار نظام سلطه به انواع تهدیدها و تحریم‌ها علیه کشورمان آغاز شد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردم شریف ایران با تبعیت از رهبری سیلی محکمی به گوش آنها نواختند و این انتخابات نشان داد مردم کشورمان درس‌های فروانی آموختند و می‌توانند با تلاش خود چالش‌های کشورهای غربی را از بین ببرند.

وی افزود: ملت ایران در انتخابات 12 اسفند به وظیفه خود عمل کرد و حال ما باید از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنیم تا شیرینی این انتخابات به کام مردم تلخ نشود و یادمان نرود که پیروز واقعی این انتخابات ملت ایران بود که در سایه رهبری به این مرحله رسید و کسی حق ندارد این امتیاز را در سبد خود گذاشته و فضای به وجود آمده را غبارآلود کند.

این نماینده مردم در مجلس هشتم با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری در رابطه با این که کاری نکنید که کلاهی که بر سر بازندگان سال 88 رفت بر سر سایرین نیز برود، بیان کرد: باید این هشدار مقام معظم رهبری را مورد توجه قرار داد و از سخنان احساسی که آب بر آسیاب دشمن می‌ریزد پرهیز کنیم.

سلیمی در ادامه به لایحه بودجه سال 91 اشاره کرد و گفت: لازم است نمایندگان محترم مجلس در کمیسیون‌ها با دقت به بررسی این مساله بپردازند و با تطبیق این بودجه سال 91 و اسناد بالادستی بپردازند تا مواردی را که آسیب‌زا بوده و کشور را دچار روزمرگی می‌کند اصلاح شود.

عضو فراکسیون بیداری اسلامی یادآور شد: سال جهاد اقتصادی رو به پایان است و لازم است بررسی کنیم دولت و مجلس در رابطه با اهداف این سال چه اقداماتی را انجام داده‌اند و به چه نتایجی رسیده‌اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet