هدر اصلی
1390/12/17 15:20:00
سرویس سیاسی
میرتاج الدینی:

احمدی نژاد برای پاسخ به سوالات هفته آینده به مجلس می آید

معاون پارلمانی رییس‌جمهور با بیان اینکه تعیین زمان در ارتباط با پاسخگویی رئیس جمهور به نمایندگان ملت، طبق آیین‌نامه، دراختیار دولت است گفت:‌ رییس‌جمهور در زمانی که دولت مشخص و به هیات رئیسه نیز اعلام کرده است، در هفته آینده در صحن علنی مجلس حضور پیدا می‌کند.
احمدی نژاد برای پاسخ به سوالات هفته آینده به مجلس می آید معاون پارلمانی رییس‌جمهور با بیان اینکه تعیین زمان در ارتباط با پاسخگویی رئیس جمهور به نمایندگان ملت، طبق آیین‌نامه، دراختیار دولت است گفت:‌ رییس‌جمهور در زمانی که دولت مشخص و به هیات رئیسه نیز اعلام کرده است، در هفته آینده در صحن علنی مجلس حضور پیدا می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/15945.jpg احمدی,نژاد,برای,پاسخ,به,سوالات,هفته,آینده,به,مجلس,می,آید Icana

به گزارش گروه دریافت خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام و المسلمین میرتاج‌الدینی در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به پرسشی درباره زمان حضور رییس‌جمهور در مجلس گفت: رییس‌جمهور هفته آینده جهت پاسخگویی به سوال نمایندگان در مجلس شورای اسلامی حضور پیدا می‌کند.

رئیس جمهور یکشنبه به مجلس نمی آید

وی افزود: این حضور روز یکشنبه نخواهد بود و تعیین زمان در این ارتباط، طبق آیین‌نامه، دراختیار دولت است و رییس‌جمهور در زمانی که دولت مشخص و به هیات رئیسه نیز اعلام کرده است، در هفته آینده در صحن علنی مجلس حضور پیدا می‌کند.

میر تاج الدینی همچنین ازحضور باشکوه مردم در انتخابات 12 اسفند تقدیر و تشکر کرد و افزود: ما به مجلس نهم کاملا خوشبین هستیم. مجلس نهم مجلس خوبی است و دولت آماده هرگونه همکاری با نمایندگان مجلس نهم است.

معاون پارلمانی رییس‌جمهور خاطرنشان کرد: دولت برنامه‌هایی را نیز جهت همکاری بیشتر با مجلس نهم، بویژه در مورد مسائل کلان و مهم کشور و همچنین لوایح اقتصادی در نظر گرفته است.

همکاری خوبی بین دولت و مجلس پیش‌بینی می‌کنیم

وی ادامه داد: در این ارتباط، دولت راهکارهایی را با توجه به تجربیات گذشته پیش‌بینی کرده است تا قبل از این که مصوبات مهم به صحن علنی مجلس برده شود، دولت و مجلس به اشتراک نظر برسند و هم نظر نمایندگان و هم نظرات کارشناسی دولت به اشکال مختلف مورد توجه قرار بگیرد.

میرتاج‌الدینی با بیان اینکه "همکاری خوبی بین دولت و مجلس پیش‌بینی می‌کنیم"، درباره در دستور کار قرار گرفتن طرح یک فوریتی اجازه دریافت و پرداخت‌های دولت در ماه‌های فروردین و اردیبهشت سال 91 در مجلس گفت: دولت با طرحی که مجلس در مورد بودجه سال 91 به صورت دو دوازدهم مطرح کرد، موافق است و این کار، مشابه اقدام سال گذشته است. البته ما در مورد رقم آن پیشنهاداتی داشتیم و پیشنهاداتمان را در کمیسیون‌های مربوطه با جزییات به مجلس ارائه می‌کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet