هدر موبایل
1390/12/19 11:30:00
سرویس سیاسی
غفوری فرد:

جابه‌جایی در کرسی های مجلس به معنای گردش نخبگان در عرصه سیاسی است

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ریزش مجلس هشتمی‌ها سناریویی است که برخی از رسانه های منتسب به دولت برای سرپوش گذاشتن بر شکست‌های خود مطرح می کنند گفت: جابه‌جایی در کرسی‌های مجلس به معنای گردش نخبگان و حضور نسل سومی‌ها در عرصه‌های سیاسی است و ما از آن استقبال می‌کنیم.
جابه‌جایی در کرسی های مجلس به معنای گردش نخبگان در عرصه سیاسی است عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ریزش مجلس هشتمی‌ها سناریویی است که برخی از رسانه های منتسب به دولت برای سرپوش گذاشتن بر شکست‌های خود مطرح می کنند گفت: جابه‌جایی در کرسی‌های مجلس به معنای گردش نخبگان و حضور نسل سومی‌ها در عرصه‌های سیاسی است و ما از آن استقبال می‌کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/1051.jpg جابه‌جایی,در,کرسی,های,مجلس,به,معنای,گردش,نخبگان,در,عرصه,سیاسی,است Icana

حسن غفوری فرد در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه حضور پرشور مردم در انتخابات نشان دهنده ولایت پذیری بالای مردم بود گفت: مردم به ندای رهبر انقلاب لبیک گفتند و با حضور 64 درصدی خود توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کشیده شدن انتخابات در بسیاری از حوزه‌های انتخابیه به دور دوم ادامه داد: به نظر می رسد رقابت در مرحله دوم در این حوزه‌ها چهره به چهره و شدیدتر از مرحله اول است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس هشتم با تاکید براینکه در این انتخابات شاهد کمترین تخلفات بودیم گفت: در دور دوم هم باید به دور از هرنوع تخریب و بداخلاقی‌های سیاسی مردم را برای حضور مجدد در انتخابات آماده کنیم.

وی در مورد برخی تحلیل ها از ریزش مجلس هشتمی‌ها و کسب کرسی های مجلس نهم از سوی نمایندگان جدید نیز گفت: این ظرفیت قانون اساسی و مردم ماست که  فرزندان نسل سوم و چهارم وارد عرصه سیاسی شده اند و ما هم از آن استقبال می کنیم.

غفوری فرد جابه جایی کرسی های مجلس شورای اسلامی را نوعی گردش نخبگان عنوان کرد و افزود: گردش نخبگان به طور طبیعی در کشور ما اتفاق می‌افتد و نسل جوان آرام آرام و به تدریج وارد مسایل سیاسی می شوند که این موضوع به نفع انقلاب است.

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی  با اشاره به تلاش برخی رسانه‌ها از جمله رسانه‌های وابسته به دولت برای القاء شکست مجلسی‌ هشتمی ها در انتخابات اخیر گفت: وقتی توطئه افرادی که تصور می کردند مردم درانتخابات شرکت نخواهند کرد به نتیجه نرسید، برای سرپوش گذاشتن بر شکست خود دست به دامن چنین مسایلی شدند تا با یک حجمه تبلیغاتی مسایلی همچون انتقاد از دولت را عامل ریزش مجلس هشتمی‌ها عنوان کنند  اما آیا شکست خواهر رییس جمهور در حوزه انتخابیه کوچکی مثل گرمسار نیز به همان دلایلی است که رسانه‌های حامی دولت عنوان می‌کنند؟

عضو کمیسیون انرژی مجلس هشتم این تحلیل‌های روزنامه‌های منتسب به دولت را تحلیل‌های مغرضانه و غیر صحیح عنوان کرد و ادامه داد: ظرفیت قانون اساسی ما این گونه است که فرصت لازم را به همه بویژه نسل‌های جوان‌تر می دهد که خودشان را عرضه کنند و مردم هم حق انتخاب دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet