هدر اصلی
1390/12/21 08:11:05
سرویس اقتصادی
موسوی لارگانی با انتقاد از افزایش غیر معقول قیمت گاز در برخی مناطق مطرح کرد:‌

اجرای چراغ خاموش فاز دوم هدفمندی با افزایش قیمت گاز

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که قیمت گاز برای برخی خانوارها در ماه‌های پایانی سال افزایش غیر منطقی داشته است، گفت: گویا دولت فاز دوم هدفمندی را بدون مجوز مجلس و چراغ خاموش اجرایی کرده است.
اجرای چراغ خاموش فاز دوم هدفمندی با افزایش قیمت گاز عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که قیمت گاز برای برخی خانوارها در ماه‌های پایانی سال افزایش غیر منطقی داشته است، گفت: گویا دولت فاز دوم هدفمندی را بدون مجوز مجلس و چراغ خاموش اجرایی کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/16605.jpg اجرای,چراغ,خاموش,فاز,دوم,هدفمندی,با,افزایش,قیمت,گاز Icana

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: در روزهای اخیر  اعتراض‌های زیادی نسبت به افزایش غیر معقول قیمت گاز در برخی مناطق مشاهده شده که حاکی از نارضایتی مردم درباره افزایش قیمت‌ها است .

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی افزود: گویا دولت بدون اخذ مجوز از مجلس و با چراغی خاموش فاز دوم هدفمند کردن یارانه‌ها را اجرا کرده که در این باره لازم است اطلاعات بیشتری جمع‌آوری و به مردم انتقال داده شود.

وی با بیان این که با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها فشار مضاعفی ومجددی به مردم وارد خواهد شد، گفت: در شرایط کنونی خیلی از مردم راضی هستند یارانه نگیرند و دولت به همان منوال سابق قبوض برق و گاز را محاسبه کند.

 

سال آینده یارانه‌ها به موقع پرداخت شود

موسوی لارگانی همچنین از پرداخت دیرهنگام یارانه‌‎های نقدی به مردم انتقاد و تصریح کرد: دولت  در شرایط کنونی که در ماه‌های پایانی سال قرار داریم و همچنین ماه‌های ابتدایی سال 91 را نیز پیش رو داریم  باید با کمی تدبیر یارانه‌‌های نقدی را زودتر به حساب مردم واریز کند.

وی پرداخت دیرهنگام یارانه‌ها را موجب بروز مشکلاتی برای خانوارها برشمرد و ادامه داد: اولاً برخی شنیده‌ها حاکی از آن است که دولت با کسری بودجه در پرداخت یارانه‌های مردم مواجه شده و دوماً دولت نمی‌خواهد از محل دیگری به غیر از محل آزادسازی حامل‌های انرژی به مردم یارانه بدهد که این پرداختی‌ها با مشکل تأخیر مواجه می‌شود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس تأکید کرد: در شرایط کنونی که هدفمند کردن یارانه‌ها فشار مضاعفی به مردم وارد کرده است، کمک به موقع و سر وقت به مردم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet