هدر اصلی
1390/12/20 12:17:00
سرویس اجتماعی
در کمیسیون قضایی و حقوقی صورت می‌گیرد؛

بررسی طرح اصلاح قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان

کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس طرح اصلاح قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی را بررسی می‌کند.
بررسی طرح اصلاح قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس طرح اصلاح قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی را بررسی می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/12888.jpg بررسی,طرح,اصلاح,قانون,تعیین,تکلیف,تابعیت,فرزندان Icana

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس روز یکشنبه ـ 21 اسفند ماه ـ لایحه بودجه سال 91 کل کشور را بررسی می‌کند.

همچنین طرح اصلاح قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی در ادامه این جلسه بررسی می‌شود.

قانون تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی مصوبه سال 85 است که به دلیل اهمیت و زمان‌بر بودن رسیدگی به این قانون و تصویب هر چه سریع‌تر آن در مجلس، همزمان با لایحه بودجه 91 کشور، بررسی می‌شود.

کارگروه تخصصی حقوق خصوصی کمیسیون قضایی و حقوقی نیز روز دوشنبه ـ22 اسفند ماه‌ـ قانون تعیین تکلیف تابعیت فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی را بررسی و اصلاح می‌کند.

کمیسیون قضایی در روز سه شنبه ‌-23 اسفند ماه‌ـ مانده دستور جلسه روز یکشنبه را بررسی کرده و به سرانجام می‌رساند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet