هدر اصلی
1390/12/20 12:35:32
سرویس سیاسی
عباس رجائی در آستانه برگزاری دومین دادگاه تخلف مالی بزرگ، اعلام کرد:

متخلفین پشت‌پرده؛ به‌دنبال زیر سوال بردن نتیجه دادگاه فساد مالی

رئیس کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی در مجلس هشتم، با بیان اینکه افرادی نتیجه دادگاه فساد مالی بزرگ را زیر سوال می‌برند که خودشان در گردونه تخلف مالی بزرگ قرار دارند،گفت: تخریب نتیجه این دادگاه، کار افرادی است که در دستگاه قضا محکوم خواهند شد.
متخلفین پشت‌پرده؛ به‌دنبال زیر سوال بردن نتیجه دادگاه فساد مالی رئیس کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی در مجلس هشتم، با بیان اینکه افرادی نتیجه دادگاه فساد مالی بزرگ را زیر سوال می‌برند که خودشان در گردونه تخلف مالی بزرگ قرار دارند،گفت: تخریب نتیجه این دادگاه، کار افرادی است که در دستگاه قضا محکوم خواهند شد. https://cdn.icana.ir/d/019/16379.jpg متخلفین,پشت‌پرده؛,به‌دنبال,زیر,سوال,بردن,نتیجه,دادگاه,فساد,مالی Icana

عباس رجایی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، گفت: افرادی نتیجه دادگاه فساد مالی بزرگ را زیر سوال می برند که خودشان در گردونه تخلف مالی بزرگ قرار دارند.

متخلف، باید پاسخگوی تخلفات خود باشد

نماینده مردم اراک و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه کشور در آستانه برگزاری دومین دادگاه فساد مالی بزرگ قرار دارد، افزود: فردی که تخلف کرده نباید با زیر سوال بردن نتیجه دادگاه افکار عمومی را فریب دهد بلکه باید پاسخگوی تخلفات خود باشد. 

وی، با بیان اینکه طبق قانون اساسی، قوه قضاییه مسئولیت سنگینی برای اجرای عدالت و قانون در کشور دارد، اظهار کرد: مردم از اجرای عدالت در نظام اسلامی احساس رضایت خواهند کرد و اجرای دقیق عدالت کام مردم را شیرین خواهد کرد.

هیچ کس در سایه امن قانونگریزی قرار ندارد

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم، با تاکید براینکه درحکومت اسلامی هیچ کس در برابر قانون نسبت به دیگری برتری نداشته و در سایه امنی قرار ندارد، اظهار کرد: عدالت نیز حکم می کند که  دستگاه قضا دقیقا به این بعد از قانون بپردازد، سه هزار میلیارد تومان از سرمایه‌های این کشور دریک زد و بند اقتصادی دستخوش حادثه بزرگی بنام کلاهبرداری شده و دادگاه باید عوامل این تخلف مالی بزرگ را مشخص کند.

رجایی با بیان اینکه انتظارمردم درباره محاکمه ذی نفع این پرونده انتظاری طبیعی و به حق است، گفت: مردم می خواهند احکام متهمین این پرونده، دقیق صادر شود.

نماینده مردم اراک درمجلس هشتم، ادامه داد: افکارعمومی قطعا دادگاه متهمین پرونده مالی بزرگ را خوب دنبال خواهد کرد و نتیجه نهایی دراعتماد سازی دوباره در کشور موثر خواهد بود و مطمئنا می تواند نسبت به ادامه حضور مردم در صحنه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی  کشورموثر واقع شود.

طعم عدالت باید بر زبان مردم  چشیده شود

وی، با بیان اینکه طعم عدالت باید بر زبان مردم چشیده شود، تصریح کرد: حدیثی از پیامبر گرامی اسلام(ص) وجود دارد مبنی بر اینکه اگر بخواهیم کشور را حفظ کنیم، نباید ظلمی صورت بگیرد و قطعا ظلم، کشور را به سراشیبی سقوط می کشاند.

رجایی، با بیان اینکه این انتظار از دستگاه قضا وجود دارد که دقیق، عالمانه و بدون تبعیض به پرونده تخلف بزرگ مالی رسیدگی کند، گفت: محاکمه متهمان این پرونده ممکن است انگشت اشاره‌‎ای هم به سوی افرادی داشته باشد که خیلی دوست ندارند نامی از آنان درردیف متهمین این پرونده برده شود.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس هشتم تصریح کرد: بنابراین افرادی که می‌دانند از سوی دستگاه قضا محکوم خواهند شد و به نوعی برخورد قانونی با آنها صورت خواهد گرفت، ممکن است قصد تخریب دادگاه فردا را داشته باشند.

قراراست دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده فساد عظیم مالی، معروف به فساد بانکی سه هزار میلیارد تومانی، فردا برگزار شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet