هدر موبایل
1391/01/11 11:16:00
سرویس اجتماعی
جمشیدزهی:

نظارت ضعیف نشانگر عملکرد نامناسب کمیسیون بهداشت است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان این که کمیسیون بهداشت و درمان در سال ۹۰ عملکرد نامناسبی داشته است، افزود: متأسفانه این کمیسیون در سال جاری با وجود تصویب قوانین بسیار در حوزه نظارتی بسیار ضعیف عمل کرده است.
نظارت ضعیف نشانگر عملکرد نامناسب کمیسیون بهداشت است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان این که کمیسیون بهداشت و درمان در سال 90 عملکرد نامناسبی داشته است، افزود: متأسفانه این کمیسیون در سال جاری با وجود تصویب قوانین بسیار در حوزه نظارتی بسیار ضعیف عمل کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/11586.jpg نظارت,ضعیف,نشانگر,عملکرد,نامناسب,کمیسیون,بهداشت,است Icana

عبدالعزیز جمشیدزهی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به عملکرد نامناسب کمیسیون بهداشت و درمان در سال جاری، افزود: متأسفانه این کمیسیون در حوزه نظارتی بخش‌های نظام سلامت به‌ویژه عملکرد وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی اقدامات ضعیفی داشته است.

نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی، طراحی و تصویب قوانین حوزه سلامت را مهم‌ترین بخش مثبت عملکرد کمیسیون بهداشت و درمان ارزیابی کرد و گفت: این کمیسیون در تصویب قوانین حوزه نظام سلامت مانند طرح پزشک خانواده و طرح افزایش بهره‌وری بالینی پرستاران خوب عمل کرده اما متأسفانه بخش نظارت بر قوانین در کمیسیون بهداشت و درمان مغفول مانده است.

وی با انتقاد از وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی به‌علت همکاری ضعیف این سازمان با کمیسیون بهداشت و درمان، یاد‌آور شد: متأسفانه این وزارتخانه در طول چهار سال اخیر کمترین سطح همکاری را با کمیسیون بهداشت و درمان داشته است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس هشتم، با تأکید بر این که ضعیف بودن بخش نظارتی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، نشانگر تسلیم شدن اعضای کمیسیون درباره اقدامات دستگاه‌های اجرایی است، افزود: عملکرد این کمیسیون در دوره مجلس هشتم از نظر علمی و قانونی خوب بوده اما نتوانست از قوانین تصویب شده در کمیسیون دفاع کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet