هدر اصلی
1391/01/04 09:47:00
سرویس اجتماعی
تأمینی‌لیچایی با اشاره به عملکرد مطلوب کمیسیون بهداشت در سال 90 مطرح کرد:

تعامل سال نودی وزارت بهداشت و کمیسیون بهداشت مجلس خوب یا بد؟

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، میزان هماهنگی میان وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌‌پزشکی و کمیسیون بهداشت و درمان در سال ۹۰ را ضعیف ارزیابی کرد و گفت: اگر تعامل میان این دو بخش بیشتر بود به طور حتم شاهد کارنامه بهتری از کمیسیون بهداشت و درمان بودیم.
تعامل سال نودی وزارت بهداشت و کمیسیون بهداشت مجلس خوب یا بد؟ سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، میزان هماهنگی میان وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌‌پزشکی و کمیسیون بهداشت و درمان در سال 90 را ضعیف ارزیابی کرد و گفت: اگر تعامل میان این دو بخش بیشتر بود به طور حتم شاهد کارنامه بهتری از کمیسیون بهداشت و درمان بودیم. https://cdn.icana.ir/d/019/11586.jpg تعامل,سال,نودی,وزارت,بهداشت,و,کمیسیون,بهداشت,مجلس,خوب,یا,بد؟ Icana

حسن تأمینی‌لیچایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با بیان این که کمیسیون بهداشت و درمان در سال 90 کارنامه خوبی داشته است، افزود: پیگیری و عملکرد این کمیسیون در موضوع اختصاص سه‌هزار میلیارد تومانی درآمد مازاد نفتی، طرح تجمیع بیمه‌های درمانی و بودجه سالانه نظام سلامت مثبت بوده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر این که کمیسیون بهداشت و درمان در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی وظایف خود را به‌خوبی انجام داده است، گفت: این کمیسیون در هر زمانی که نیاز بود به مسائل و مشکلات پیرامون نظام سلامت مانند بیماری‌های خاص، اورژانس‌ها و بیماری‌های واگیردار ورود کرده است.

وی با اشاره به برآورده نشدن انتظارات از کمیسیون بهداشت و درمان در سال 90، افزود: با توجه به این که در دوره هشتم مجلس و کمیسیون بهداشت و درمان میزان جابه‌جایی وزرا بسیار کم بود انتظارات بسیار بالا رفت اما متأسفانه کمیسیون جوابگو این میزان انتظار نبود.

تأمینی‌لیچایی، میزان هماهنگی میان وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌‌پزشکی و کمیسیون بهداشت و درمان در سال 90 را ضعیف ارزیابی کرد و گفت: اگر تعامل میان این دو بخش بیشتر بود به طور حتم هم شاهد کارنامه بهتری از کمیسیون بهداشت و درمان بودیم.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، ادامه داد: وزارت بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی باید برای دوره نهم مجلس شورای اسلامی، ارتباط و همکاری خود را با کمیسیون بهداشت و درمان افزایش دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet