هدر اصلی
1390/12/21 09:45:06
سرویس صحن
فولادگر در موافقت با طرح اجازه دریافت و پرداخت به دولت در 2 ماه نخست سال:

هدفمندی یارانه‌ها در 2ماه نخست 91 بر اساس 3ماه آخر 90 انجام می‌شود

نماینده مردم اصفهان با بیان اینکه کشور نباید در فروردین و اردیبهشت سال آینده از لحاظ دریافت و پرداخت اعتبارات در بلاتکلیفی قرار بگیرد، گفت: هدفمندی یارانه در دو ماه نخست سال ۹۱ براساس ۳ ماه آخر سال ۹۰ انجام می شود.
هدفمندی یارانه‌ها در 2ماه نخست 91 بر اساس 3ماه آخر 90 انجام می‌شود نماینده مردم اصفهان با بیان اینکه کشور نباید در فروردین و اردیبهشت سال آینده از لحاظ دریافت و پرداخت اعتبارات در بلاتکلیفی قرار بگیرد، گفت: هدفمندی یارانه در دو ماه نخست سال 91 براساس 3 ماه آخر سال 90 انجام می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/13633.jpg هدفمندی,یارانه‌ها,در,2ماه,نخست,91,بر,اساس,3ماه,آخر,90,انجام,می‌شود Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حمیدرضا فولادگر در نشست علنی امروز (یکشنبه 21 اسفند) مجلس شورای اسلامی در موافقت با طرح یک فوریتی اجازه دریافت و پرداخت‌های دولت در ماه‌های فروردین و اردیبهشت 1391 گفت: اصل 53 قانون اساسی تصریح دارد که کلیه دریافت های دولت در حساب های خزانه متمرکز می شود و پرداخت ها از خزانه بر اساس اعتبارات مصوب به موجب قانون انجام خواهد شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس به استناد اصل 53 قانون اساسی می خواهد اجازه دریافت پرداخت دو ماه نخست سال را به دولت بدهد و این کار به استناد تبصره 2 ذیل ماده 216 آئین نامه داخلی انجام می شود که بر این اساس نحوه رسیدگی به اصلاحیه های بودجه و سایر مواردی که در ماده 216 پیش بینی نشده طبق مقررات معمول در آئین نامه داخلی صورت می گیرد.

وی ادامه داد: مجلس می خواهد 10 درصد علاوه بر مبالغ مندرج در قانون بودجه سال 90 برای ماه های فروردین و اردیبهشت تنخواه در نظر گیرد که باید این تنخواه تا پایان سال 91 تسویه شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: هدفمندی یارانه ها براساس 3 ماه آخر سال 91 در ماه فروردین و اردیبهشت دنبال می شود تا حین تصویب لایحه بودجه 91 کل کشور نحوه اجرایی شدن مرحله دوم این قانون مشخص شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet