هدر اصلی
1390/12/21 11:36:33
سرویس صحن
محمدرضا باهنر خبر داد:

امروز؛ نخستین نشست اعضای کمیسیون تلفیق بودجه 91

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از تشکیل اولین جلسه کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برای بررسی لایحه بودجه سال ۹۱ رأس ساعت ۱۴ امروز خبر داد.
امروز؛ نخستین نشست اعضای کمیسیون تلفیق بودجه 91 نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از تشکیل اولین جلسه کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برای بررسی لایحه بودجه سال 91 رأس ساعت 14 امروز خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/7987.jpg امروز؛,نخستین,نشست,اعضای,کمیسیون,تلفیق,بودجه,91 Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا باهنر در نشست علنی امروز (یکشنبه 21 اسفند ماه) از تشکیل اولین جلسه کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برای بررسی لایحه بودجه سال 91 خبر داد و گفت: از نمایندگان تقاضا دارم رأس ساعت 14 برای بررسی لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق حاضر باشند.

به گزارش خانه ملت لایحه بودجه سال 91 که طبق آئین نامه مجلس قبل از 15 آذرماه هر سال باید از سوی دولت به مجلس ارائه شود، 15 بهمن امسال و با دو ماه تأخیر به مجلس ارائه شد.

براساس آئین نامه داخلی مجلس پس از ارائه لایحه بودجه به مجلس کمیسیون‌های تخصصی فرصت 10 روزه‌ای دارند تا بودجه را مورد بررسی قرار دهند. پس از آن نوبت به کمیسیون تلفیق می‌رسد که متشکل از نمایندگان منتخب کمیسیون‌های تخصصی در مجلس است. کمیسیون تلفیق مجلس نیز در فرصت 15 روزه پیشنهادات نمایندگان درباره لایحه بودجه 91 را بررسی می کند که این زمان می‌تواند افزایش یابد.

همچنین مجلس هشتم  در جلسه علنی امروز با اولویت دادن به بررسی ارائه تنخواه به دولت، موافقت کرد تا بودجه چند دوازدهمی برای دو ماه اول سال به تصویب برسد. بر این اساس تکلیف دولت برای اداره مالی کشور در دو ماه اول سال 91 مشخص شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet