هدر موبایل
1390/12/21 11:51:55
سرویس صحن
اسدالله عباسی در نطق میان دستور:

خدمت به نظام منحصر به نمایندگی مردم در مجلس نیست

نماینده مردم رودسر و املش با بیان اینکه خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران منحصر به نمایندگی مردم در مجلس نیست گفت: عرصه‌های مختلف حاکمیت فرصتی مناسب برای خدمت رسانی به مردم و کشور است.
خدمت به نظام منحصر به نمایندگی مردم در مجلس نیست نماینده مردم رودسر و املش با بیان اینکه خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران منحصر به نمایندگی مردم در مجلس نیست گفت: عرصه‌های مختلف حاکمیت فرصتی مناسب برای خدمت رسانی به مردم و کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/10260.jpg خدمت,به,نظام,منحصر,به,نمایندگی,مردم,در,مجلس,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اسدالله عباسی در نشست علنی امروز (یکشنبه 21 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور گفت: انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی متأثر از تحولات بین‌المللی و داخلی با شور و نشاط وصف ناپذیری برگزار شد و دشمنان در اجرای اهداف شوم خود ناکام ماندند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با یادآوری تبلیغات مخرب رسانه‌های غربی علیه انتخابات مجلس نهم، افزود: مردم در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری حضوری پر رنگ را در پای صندوق‌های رأی رقم زدند و نشان دادند که ملتی ولایتمدارند.

وی ادامه داد: هدف من از نامزدی در انتخابات مجلس نهم حضوری مؤثرتر برای قانونگذاری و رفع مشکلات مردم بود، ضمن آنکه در مجلس هشتم نیز برای خدمت رسانی به کشور، نظام و ملت کم نگذاشتم که البته قضاوت در این باره را به وجدان‌های بیدار مردم وا می گذارم.

عباسی با یادآوری اجرایی شدن برخی پروژه‌های عمرانی در حوزه انتخابیه خود تصریح کرد: سد مخزنی گله رود، سایت پشتیبانی نفتی سردار جنگل، توسعه فضاهای علمی، تحقیقاتی و دانشگاهی، احداث 14 سالن ورزشی، شکوفا شدن مراکز گردشگری و ساخت بزرگراه از جمله خدماتی بودند که در دوره نمایندگی من انجام شدند.

وی ادامه داد: امیدوارم مسئولان اجرایی طرح‌های نیمه تمام عمرانی را هر چه سریعتر به پایان برسانند تا رفاه و آسایش مردم تأمین شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد:خدمت به نظام منحصر حضور در مجلس نیست و از هر فرصتی می توان برای ادای این مهم بهره جست.

وی افزود: برخی بداخلاقی‌های انتخاباتی، پخش شبنامه‌های غیر اخلاقی، تشویش اذهان عمومی، بی تقوایی بعضی نامزدهای نمایندگی مردم و هواداران آنها از جمله کارهای غیر قانونی بود که انتظار می رود هیأت‌های نظارت آنها را بررسی و با تخلفات قاطعانه برخورد کنند تا دیگر شاهد تکرار چنین اقداماتی نباشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet